ღAllgirlsღ
Testeaza-ti italiana! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Testeaza-ti italiana! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Testeaza-ti italiana!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! EmptyMier Aug 11, 2010 11:53 pm

http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_cultura_generala/Testeaza_ti_italiana-12549
Rezultatul tau:
Bravo! Esti foarte bun la italiana! Cred ca iti place italiana foarte mult sau pur si simplu ai invatat-o la scoala din obligatie. Nu conteaza cum dar vorbesti ca un italiano vero. Felicitari!
Sus In jos
Hye Mi ~
ßõþöç
ßõþöç
Hye Mi ~


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 33
Location : Tulcea
Bani : 21
Data de inscriere : 23/03/2011

Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Re: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! EmptyDum Mar 27, 2011 10:11 am

Bravo! Esti foarte bun la italiana! Cred ca iti place italiana foarte mult sau pur si simplu ai invatat-o la scoala din obligatie. Nu conteaza cum dar vorbesti ca un italiano vero. Felicitari!
Sus In jos
Ari-chan
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ari-chan


Numarul mesajelor : 611
Varsta : 25
Location : Opaa....am uitat
Bani : 166
Data de inscriere : 13/07/2011

Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Re: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! EmptyVin Iul 15, 2011 10:14 pm

Daca am fi la scoala ai primi nota 7-8 pentru rezolvarea acestui test. Nu ti-ar strica sa mai rasfoiesti un manual de invatare al limbii italiene.
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Re: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! EmptySam Iul 16, 2011 2:33 am

Daca am fi la scoala ai primi nota 7-8 pentru rezolvarea acestui test.
Nu ti-ar strica sa mai rasfoiesti un manual de invatare al limbii
italiene.
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Re: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! EmptyVin Iul 19, 2013 12:52 am

Daca am fi la scoala ai primi nota 7-8 pentru rezolvarea acestui test. Nu ti-ar strica sa mai rasfoiesti un manual de invatare al limbii italiene.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Testeaza-ti italiana! Empty
MesajSubiect: Re: Testeaza-ti italiana!   Testeaza-ti italiana! Empty

Sus In jos
 
Testeaza-ti italiana!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Testeaza-ti franceza!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente