ღAllgirlsღ
Selena Gomez vrea sa invete spaniola 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Selena Gomez vrea sa invete spaniola 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Selena Gomez vrea sa invete spaniola

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Selena Gomez vrea sa invete spaniola Empty
MesajSubiect: Selena Gomez vrea sa invete spaniola   Selena Gomez vrea sa invete spaniola EmptyVin Aug 27, 2010 7:30 am

Selena Gomez a declarat ca vrea sa invete spaniola, deoarece isi doreste sa le raspunda reporterilor hispanici cu mai multa usurinta.

Artista in varsta de 18 ani a recunoscut ca desi poate intelege limba, ii este foarte greu sa se exprime:

`Imi doresc foarte mult sa invat spaniola, trebuie sa stapanesc aceasta limba. Exersez cat pot, insa o inteleg mai bine decat sunt in stare sa o vorbesc`, a declarat Selena pentru revista Latina.

`In multe din interviurile pe care le-am dat in ultima vreme, am fost intrebata in spaniola si am raspuns in engleza, deoarece este jenant sa spun ceva gresit`.

Gomez a adaugat ca nu crede ca o femeie trebuie sa vorbeasca spaniola ca sa poata fi considerata `latina`:

`La inceput asa am crezut, insa am constatat ulterior ca oamenii ma accepta indiferent daca vorbesc sau nu aceasta limba`, a conchis Selena.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Selena Gomez vrea sa invete spaniola Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez vrea sa invete spaniola   Selena Gomez vrea sa invete spaniola EmptyVin Aug 27, 2010 9:58 am

Spaniola nu e o limba grea ca si eu am invatat de la televizor destul de multa si matusa mi-a zis ca vorbesc bine
Sus In jos
 
Selena Gomez vrea sa invete spaniola
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Selena Gomez si-a facut un tatuaj permanent
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» Selena Gomez, amenintata cu moartea
» Selena Gomez - A Year Without Rain
» Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente