ღAllgirlsღ
Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea Empty
MesajSubiect: Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea   Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea EmptyJoi Sept 09, 2010 11:39 pm

Selena Gomez, vedeta Disney in varsta de 18 ani, spune ca este prea tanara pentru a sti ce inseamna sa iubesti si cum se simte dragostea adevarata.

`Am 18 ani, insa ma simt de parca as avea tot 15. Imi simt inima foarte tanara si inca vreau sa topai pe pat si sa cant`, a declarat Selena.

`Nu ai cum sa stii ce e dragostea la varsta asta. Eu nu cunosc acest sentiment`, a continuat cantareata.

Chiar daca nu stie foarte bine ce sentimente ii incearca pe indragostiti, Selena stie totusi cum ar trebui sa fie iubitul ei ideal:

`Mi-ar placea sa fie cineva lipsit de ingamfare, cu simtul umorului, care sa tina la viata de familie si sa aiba un sistem de valori sanatos`.

Pe langa faptul ca isi cauta baiatul perfect, Selena incearca sa invete foarte bine limba spaniola, deoarece originea sa este de ginte mexicana, engleza si italiana.
Sus In jos
 
Selena Gomez nu stie ce inseamna dragostea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Selena Gomez si-a facut un tatuaj permanent
» Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?
» Selena Gomez - A Year Without Rain
» Selena Gomez, amenintata cu moartea
» Selena Gomez la repetitii, nimeni nu e perfect

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente