ღAllgirlsღ
Machiaj de petrecere 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Machiaj de petrecere 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Machiaj de petrecere

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptyVin Oct 29, 2010 6:17 am

Aici ne putem spune ce machiaj putem alege pentru o petrecere . Cum ar fi zilele de nastere , onomastice , petreceri in pijama si altele .
Keep comment !
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptySam Noi 06, 2010 1:54 am

La petreceri in pijama nu prea ai cum sa te machiezi, ca esti in pijama si nu prea conteza, da va puteti machia una pe alta, cat mai haios
La scoala nu prea se poarta machiaj dar cu un luciu de buze, un creion de ochi si rimel, cu siguranta o sa aratati mai bine
Iar in rest depinde de tinuta pe care o alegi. Nu exagera cu fondul de ten si cu pudra, folosite in exces tenul nu poate respira si apar cosuri, dar folosite cam odata pe saptamana usuca cosurile
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptyDum Dec 26, 2010 3:08 am

Pai nu prea ma duc la petreceri sa un creion,rimel si niste fond de ten merg oricand
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptyLun Ian 03, 2011 10:43 am

pai parerea mea este ca fondul de ten este baza oricarui machiaj, asta doar daca nu aveti un ten curat fara acnee, cicatrici, iritatii, pistrui etc fiindca fondul de ten folosit fara a fi nevoie de el doar va strica tenul. apoi un dermatograf, tus si rimel pentru mine iar sunt un must have. iar apoi depinde de voi daca doriti sa folositi si fard de pleoape [in conformitate cu tinuta] sau alegeti sa va limitati la cele enumerate mai sus. eu deobicei ma limitez fond de ten [si pudra] dermatograf, tus si rimel. rareori folosesc si fard de pleoape fiindca doar ma complic cu el. ruj si gloss, eu una nu folosesc deloc.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptyLun Ian 03, 2011 11:18 pm

Nici eu nu folosesc ruj si gloss .
Dermatograful ii folosesc si eu , cat si rimelul .
Nu folosesc fond de ten si mi se pare o prostie in timp ce ai tenul curat ( si credeti-ma ca foarte multe fete se dau cu el ... )
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere EmptyDum Apr 03, 2011 5:42 am

Doar sa nu fie strident. Folosesc.Mai ales luciu de buze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Machiaj de petrecere Empty
MesajSubiect: Re: Machiaj de petrecere   Machiaj de petrecere Empty

Sus In jos
 
Machiaj de petrecere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Petrecere in pijama
» Petrecere De Halloween !
» O alta petrecere la piscina

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente