ღAllgirlsღ
Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` Empty
MesajSubiect: Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`   Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` EmptyDum Noi 28, 2010 6:21 am

Beyonce s-a saturat sa tot auda speculatii privind eventualele sale sarcini.

Cantareata R&B spune ca, de cand s-a casatorit cu faimosul rapper Jay-Z, zvonurile cum ca vedeta ar fi insarcinata au curs lant.

Concret, presa a anuntat de aproximativ opt ori ca Beyonce va avea un copil:

`Pana acum am fost insarcinata de opt ori, asa ca sunt obisnuita`.

Mai mult decat atat, frumoasa mulatra se teme ca lumea se va plictisi de aceste stiri, iar atunci cand sarcina ei va fi reala, nimeni nu se va mai entuziasma la aflarea vestii:

`Sper doar ca, intr-o zi, atunci cand voi decide sa raman insarcinata, oamenii sa se bucure pentru mine`.

Mama lui Beyonce, Tina Knowles, a infirmat de curand stirea bomba despre sarcina fiicei sale, aparuta in presa in urma cu jumatate de luna:

`Am auzit ca fiica mea e insarcinata si am venit aici sa lamuresc lucrurile. Adevarul este ca nu ea poarta o sarcina, ci eu`, a glumit Tina Knowles.

`De fapt, nici eu nu sunt, am 56 de ani. Nu este adevarat nici ceea ce se spune despre fata mea. Totusi, astept cu nerabdare momentul in care acest lucru se va intampla`, a adaugat femeia.
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` Empty
MesajSubiect: Re: Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`   Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori` EmptyJoi Aug 25, 2011 8:57 am

lol :|
cand am vazut titlul, ma gandeam ca a fost gravida pe bune Laughing
ma intrebam cum naiba a facut atatea avorturi, ca te distrugi :|
Sus In jos
 
Beyonce: `Am fost insarcinata de opt ori`
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Katy Perry, deja insarcinata?
» Mariah Carey, insarcinata in patru luni
» Ati fost vreodata barfiti ?
» Lora a fost ceruta in casatorie
» Demi Lovato: nu am fost niciodata iubita lui Joe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente