ღAllgirlsღ
sfanta plictiseala 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
sfanta plictiseala 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 sfanta plictiseala

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nyappy-chan
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nyappy-chan


Numarul mesajelor : 212
Varsta : 25
Location : pe internet
Bani : 201
Data de inscriere : 13/12/2010

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyVin Dec 24, 2010 3:40 am

Este dimineata.hina ramasese toata noaptea treaza sa vada un film SF.Acum doarme tolanita pe canapea cu telecomanda in mana si chipsurile in brate.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyMier Ian 12, 2011 1:46 pm

Ma trezesc si vroiam sa trec spre bucatarie sa imi fac o cafea. Pasesc incet pe o insa vad ca n sufragerie doarme Hina si nu vroiam sa o trezesc. Ma gandesc sa zbor nsa aripile mele poate ar fi darmat ceva. Asa ca ma micsorez la imensiuneaunui fluture si zbor spre bucatarie. Insa find mica observ mai mule detalii. Oserv ca ficusul in sufragerie a inforit si aea o floare extrem de frumoasa si atragatoare asa ca ma indrept spre ea. Ma asez pe floare si imi bag capul in ea incercand sa beau nectar.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptySam Feb 19, 2011 11:38 pm

Aud ca cineva coboara in sufragerie si am chef de spionaj . Cobor scarile incet si o vad pe Hina tolanita pe pat , iar pe Sanara band nectar . Ma apropii de ea :
- Salut , ii spun eu in soapta .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyDum Feb 20, 2011 2:07 am

-Neata, Alice! Ii spun si eu.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyDum Feb 20, 2011 2:16 am

- Imi torni si mie putin suc in pahar , o intreb eu .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyDum Feb 20, 2011 3:38 am

-Sigur. Spun eu. Apoi torn necarul dintr-o floare in pahar si fac o vraja multiplicnd moleculele astfel nectarul umpluse jumate de pahar.
-Be-al repede ca vraja asta e temporara.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyDum Feb 20, 2011 5:20 am

- Okee . Ii spun eu si torn repede sucul pe gat .
- A fost bun , mersi , cum ai facut vraja ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala EmptyMar Feb 22, 2011 8:50 am

-Vraja pentru multipicare a lichidelor este: Edgebuno Utotsis Liquidus. Astfel multiplici doar lichidul din pahar. In timp ce rostesti vraja te gandesti cat de plin sa fie paharul. Vraja aceasta este temporara. Tine doar 5 minute.
Sus In jos
Continut sponsorizat





sfanta plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: sfanta plictiseala   sfanta plictiseala Empty

Sus In jos
 
sfanta plictiseala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plictiseala
» Plictiseala te ucide cu zile.!!!
» Jonas Brothers au facut clipul `Bounce` din plictiseala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sufrageria-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente