ღAllgirlsღ
Cantand si Dansand cu membrii allgirls 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cantand si Dansand cu membrii allgirls 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cantand si Dansand cu membrii allgirls

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
xSmiilexd
ßõþöç
ßõþöç
xSmiilexd


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 27
Location : ``>Phe ici Phe Undevhaa!!<
Bani : 69
Data de inscriere : 27/02/2011

Cantand si Dansand cu membrii allgirls Empty
MesajSubiect: Cantand si Dansand cu membrii allgirls   Cantand si Dansand cu membrii allgirls EmptyVin Mar 04, 2011 5:36 am

Bine ati venit la emisiunea "Cantand si Dansand cu membrii allgirls " Ce ai face pe melodia Justin Bieber - Love Me ? Ai dansa sau ai canta? AI sarii in pat sau ai astepta melodia urmatoare? (aici ce membru vrea sa intre in emisiune sa raspunda si sa mai puna intrebari cu melodii si dansuri sau tot asa)
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cantand si Dansand cu membrii allgirls Empty
MesajSubiect: Re: Cantand si Dansand cu membrii allgirls   Cantand si Dansand cu membrii allgirls EmptyVin Mar 04, 2011 9:36 am

-Eu as dansa in pat si as canta in acelasi timp. Acum cine vrea sa raspunda la urmatoaea intrebare.
"A-ti dansa pe melodia The Only Exception a lui Paramore sau a-ti astepta melodia urmatoare?"
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Cantand si Dansand cu membrii allgirls Empty
MesajSubiect: Re: Cantand si Dansand cu membrii allgirls   Cantand si Dansand cu membrii allgirls EmptyMar Feb 07, 2012 1:28 am

-Eu as dansa pe melodie
"A-ti canta pe melodia Bring me to life a lui Evanescence sau ati astepta melodia urmatoare?"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cantand si Dansand cu membrii allgirls Empty
MesajSubiect: Re: Cantand si Dansand cu membrii allgirls   Cantand si Dansand cu membrii allgirls Empty

Sus In jos
 
Cantand si Dansand cu membrii allgirls
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 400 membrii
» 600 membrii !
» Joc nou : membrii valorosi
» 40 de membrii inregistrati
» Culori pentru membrii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Televiziune-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente