ღAllgirlsღ
Cand intarzii ... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cand intarzii ... 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cand intarzii ...

In jos 
+9
Criss şoseţică !
Catherine
M.O.
InnocentKid
Sanara
Laurika
Barbie :*
Dark Angel
Nirvana.
13 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyVin Mar 11, 2011 10:25 am

Ce ti se intampla cand intarzii ?
Ce reactie au profii tai ?
Write here :>
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyVin Mar 11, 2011 8:57 pm

Pe mine ma duce tati in drum spre servici.plec de acasa la 8 fara 5-10 min,dar pana acum nu am intarziat. intra greu profi.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mar 12, 2011 12:10 am

Eu mai intarzaii uneori ca stau pe afara in pauze apoi nu aud clopotelu, si cand vine in clasa cer voie daca ma lasa la loc si imi fac semn cu mana sa merg in banca
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mar 12, 2011 3:13 am

A...in pauze....so,eu stau in clasa in pauze.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mar 12, 2011 4:03 am

Eu intarzii cel putin o data pe saptamana , si asta se intampla cel mai des la desen ... profa ne da si absent daca intarzii vreo 2 minute ...
La mate e super naspa daca intarzii , te si asculta ...
Sus In jos
Laurika
ßõþöç
ßõþöç
Laurika


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 26
Location : Vs
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mar 12, 2011 7:18 am

Nu prea intarzii...doar intr-o zi eram sa intarzii la mate pentru ca eram prin parcul scolii si nu auzisem soneria si noroc ca l-am avzut pe profu de mate veind la ora.. :lol:
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mar 12, 2011 10:45 pm

Danuta tu stai in clasa in pauza? Surprised De ce?
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyDum Mar 13, 2011 6:41 am

Nustiu..imi place mai mult. Si oricum e tare la noi in pauze. Sau la sfarsit de ore. Cam ultima ora. Suntem nebuni atuncea rade cu lacrimi
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyDum Mai 01, 2011 8:55 pm

Eu mereu intaziam la prima ora rade cu lacrimi ZILNIC. Nu cred ca exista zi in care sa nu fi intarziat la prima ora. Dar cam toti profii erau obisnuti ca eu intarzii 5 minute si nah ma lasa sa iau loc in banca fara sa comenteze.
Sus In jos
InnocentKid
ßõþöç
ßõþöç
InnocentKid


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 27
Location : Craiova
Bani : 41
Data de inscriere : 05/04/2011

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Mai 07, 2011 7:03 am

Si eu am plecat vinerea trecuta la fix de acasa si cand am ajuns in clasa se facuse si un sfert:P.Bine ca am avut engleza si nu altceva.
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMier Iun 01, 2011 5:22 am

Eu nu am intarziat nici o data, deci nu au ce sa imi spuna Very Happy
Sus In jos
Catherine
ßõþöç
ßõþöç
Catherine


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 26
Bani : 76
Data de inscriere : 05/06/2011

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMar Iun 07, 2011 8:17 am

Maama...si eu am intarziat de multe ori, mai cu seama la geografie, nu stiu de ce. =]] Plec tarziu de acasa si na...La ora de romana nu imi fac griji, ca si profa intarzie. Nah, profa de romana e simpatica, deci nu imi fac probleme. Very Happy
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptySam Iun 25, 2011 12:45 am

Eu intarzi ca stau foarte mult pe internet , si dupa nu gasesc bluaza , sosete , adidasi ... si intarzi rade cu lacrimi M'ai ales la istorie , intru si zic Va rog frumos sa ma iertati , si ma duc in banca . Sau nu intru deloc cum ar fi la mate ... romana rade cu lacrimi
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyDum Iun 26, 2011 12:59 am

La mate pe unii le`o mai pus patru inainte de a scoate un cuvant .
La geografie nu se mai pune problema , oricum nu pune absent nici pentru cei care chiulesc .

Off : 1000 mesaje la scoala & co :>
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMar Aug 23, 2011 7:35 am

Eu intarzii mereu la prima ora:))Nu prea spun nimic profesorii dar daca intarziem vreo 4-5 copii atunci da.Bine,la sport religie si dirigentie mergem daca avem chef:))Dar anul asta cred ca nu vor fi primele ore si va trebui sa mergem si la alea:|
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMar Aug 23, 2011 12:09 pm

Laughing) anul asta am avut o fericita intamplare cu o profa rade cu lacrimi
in curtea liceului se deschisese un chiosc cu gogosi, cornuri si din astea
se vede toata curtea din clasa mea, care e la parter.
si cum in clasa 11a avem mai multe specialitati decat in clasele anterioare, avem si profi noi. o profa ne-a pus absent pentru 2 minute intarziate, desi ne vazuse pe geam ca eram in curte :|
vorbesc la plural, pentru ca eram eu si inca aproape jumatate de clasa :|
mda. asta in prima ora cu ea. bine ca eu am primit absent in prima ora, iar in restul anului s-a intarziat la greu la ora ei...
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMar Mai 01, 2012 2:17 am

Profii se uita mega-ciudat, mai ales cand vad cum arat. Dupa un drum mai mult alergat si fata obosita din cauza ne-somnului (nu am gasit un cuvant mai bun), nici nu ma intreaba pe unde am umblat. Pur si simplu imi fac semn sa ma asez. Proful de sport mai comenteaza, dar ce sa-i faci?
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... EmptyMier Mai 02, 2012 3:16 am

Eu stau langa scoala si merue merg pe la fara 5, si 5 ;]]
Mai mereu intarzii dar nu se intampla nimic, imi cer scuze si iau loc =]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cand intarzii ... Empty
MesajSubiect: Re: Cand intarzii ...   Cand intarzii ... Empty

Sus In jos
 
Cand intarzii ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand te urci in copaci
» Haine la scoala cand e cald
» Jonas Brothers cand erau mici
» Forumul prima data cand ati venit
» Lady GaGa iti arata cum sa NU te imbraci cand iesi la un suc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente