ღAllgirlsღ
Aparatul dentar - cv fashion ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Aparatul dentar - cv fashion ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Aparatul dentar - cv fashion ?

In jos 
+12
InnocentKid
Dark Angel
skittles.
Barbie :*
-MissTsukkii.
Bittersweet
miss.daydreamin`
Annie
Rosyka
Sunshine
Chocolate gone Mad
Nirvana.
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Apr 20, 2009 6:52 am

M-am gandit la o multime de oameni care poarta aceste aparate pentru indreptarea dintilor : rebeli . Ce parere aveti despre acest aparat ?
Ati vrea sa purtati ?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Apr 20, 2009 7:22 am

nu ,chiar nu as vrea sa port dak cu ochelarii m-as mai impaca cu aparatul dentar niciodata si nush unele aparate pe care le porti asa cateva luni sau un an maxim 2 sa zicem ca ar fi mai acceptabil dar sa porti nush cati ani aparat dentar adik la ce mai foloseste sa ai dinti frumosi la maturitate dak ai purtat toata adolescenta aparat dentar cand pt multi adolescenti aparentele sunt foarte importante si sincer mi se pare mai vizibil aparatul dentar decat un dinte care stai mai in fata sau 2 dinti mai cracanati.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Apr 20, 2009 8:01 am

bn dak am zis chestiile alea despre aparatu dentar cei care poarta sa nu se simta jigniti sau complexati asta e parerea mea si chestiile astea sunt referitoare la mn in situatia in care ar trebui sa port aparat dentar. oricum nam nik cu cei care poarta aparat dentar sar putea chiar sa le stea bn unora
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyMar Apr 21, 2009 4:37 am

Da , iata cate cv despre aparat : trebuie sa te speli pe dinti cu o perie foarte scumpa dupa orice gustare , trebuie sa iti reinoiesti aparatul o data la o luna .
Sunt de acord , aceste persoane nu trebuie jignite !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyJoi Apr 23, 2009 9:18 pm

Ehh , pot sa zic k eu ma iau dupa fetele care au aparat Dentar k sunt tocilare , dar de multe ori m-am inshelat !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Apr 27, 2009 9:10 am

asta e doar o prejudecata cum ca cei care poarta ochelari sau/si aparat dentar ar fi tocilari cunosc destul de bn pe cineva care are si ochelari si aparat dentar si e rockeritza si chiar nu are nicio problema
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Sunt de acord cu tine   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyJoi Apr 30, 2009 9:09 pm

gummy bear a scris:
asta e doar o prejudecata cum ca cei care poarta ochelari sau/si aparat dentar ar fi tocilari cunosc destul de bn pe cineva care are si ochelari si aparat dentar si e rockeritza si chiar nu are nicio problema
Sunt de acord cu tine
Sus In jos
Rosyka
ßõþöç
ßõþöç
Rosyka


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Intr-o lume askunsa,ferita de oamenii rai!
Bani : 89
Data de inscriere : 11/08/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyVin Aug 21, 2009 7:04 pm

Aparatul dentar te face special:)) Smiley11 Te face sa arati mai bine dupa ce il porti..Nu mai prost! :Fata™️:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyVin Aug 21, 2009 11:42 pm

Buna explicatzie Very Happy .
Porti aparat dentar ?
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Aug 23, 2009 1:00 am

eU NU PORT SI NICI NU AM PURTAT ASA CA NU STIU CUM ESTE!Tot ce stiu este ca pe acei copii pe care i-am intrebat au zis ca nu le place si le vine sa ii calce in picioare...ce e drept nici nu arata prea bine... :|
Sus In jos
miss.daydreamin`
-None
-None
miss.daydreamin`


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Bani : 17
Data de inscriere : 24/08/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyMier Sept 09, 2009 8:33 pm

eh...nu-mi place. deloc. insa am prieteni care au aparat dentar pe care-l poarta doar noaptea sau oricum cand stau in casa si n-are cine sa-i vada, insa se vad diferentele la dantura lor. se pare k e folositor :-??
dar eu n-am purtat si nici n-o sa port pentru ca,desi n-am dantura perfecta,n-am nevoie de aparat dentar :) nu prea am ce sa indrept rade cu lacrimi
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptySam Oct 31, 2009 11:57 pm

eu am as purta aparatul dentar..mi se pare tare...dar nu prea am ce sa indrept. Da poate o conving pe mama.
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Noi 01, 2009 12:01 am

Eu am ce sa indreot da nu vreau sa port .
Tre sa te speli de 100 de ori pe zi :O
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Noi 01, 2009 12:03 am

da...eu am o problema cu dintii curati. Da nu vreau dala fizat...vreau sa pot sa.l dau jos cand mananc.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Noi 01, 2009 3:20 am

Uhh pai si eu da acela care se poate scoate .
Acela care se pune pe spatele dintilor costa 3000 lei !
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Noi 16, 2009 9:32 pm

Huh` mie mi se pare o moda pentru uni,adica in clasa mea daca o si-a pus un aparat sau orice altceva si celelalte imediat.nu suport chestia asta >.<
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Ian 03, 2010 7:33 am

aparatul dentar ceva fashion?
imposibil mie mi se pare asa de urat un aparat dentar dar nu am nimic cu persoanele care il poarta
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Ian 03, 2010 9:05 am

Eu am avut aparat dentar, dar nu il mai port.Drept sa spun nu il consider un accesoriu fashion...adica, te incurca la vorbit si parca ti-a explodat o bomba in gura >.<...adica asa simteam eu.E oribiiil...
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Ian 03, 2010 9:19 am

si eu am purtat 1 an jum, il puteam da jos cand manancam, da era oribil si oricum nu mia facut mare lucru ca tot nu am dinti drepti
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Ian 03, 2010 9:21 am

mda..nici eu nu ii am drepti...dar o sa imi iau altul O.O care il port mai mult timp...nu doar vreo cateva luni sau un an
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Apr 03, 2011 5:45 am

Si eu nu-s perfecta dar nu am nevoie.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Apr 03, 2011 7:45 am

Cred ca la vara o sa imi pun aparat dentar dar din ala care este in spatele dintilor si nu se vede
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyDum Apr 03, 2011 11:38 pm

Eu nu as vrea. Ar rade copii de mine.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyLun Apr 04, 2011 7:00 am

De aceea imi pun aparat in spatele dintilor ca sa nu vada nimeni
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? EmptyVin Apr 08, 2011 7:30 am

Si bine ca-i si vacanta mare. Dar tot nu port.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aparatul dentar - cv fashion ? Empty
MesajSubiect: Re: Aparatul dentar - cv fashion ?   Aparatul dentar - cv fashion ? Empty

Sus In jos
 
Aparatul dentar - cv fashion ?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 200 DE MESAJE FASHION
» Fashion Models
» Fashion ( prezentare )
» Noile noutati in moda ( responsabil )
» Fashion site : stardoll

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente