ღAllgirlsღ
3 locuri libere de moderator 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
3 locuri libere de moderator 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 3 locuri libere de moderator

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptyLun Apr 27, 2009 9:29 pm

Ca sa va satisfacem placerea de a face cate mai multe mesaje am ales aceasta cale : postati mesaje intr-o zi si fiti activi o spatamana si daca aveti minimum 25 de posturi per saptamana deveniti moderator imediat . Fara minciuna .. sau administartor .. so , ce parere avetzi ?
Sus In jos
Shinumy
ßõþöç
ßõþöç
Shinumy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 27
Location : Acasa pe scaun
Bani : 31
Data de inscriere : 18/06/2009

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptyJoi Iun 18, 2009 11:14 pm

Stiti nu ar trebui doar din posturi sa fie numit cine moz asr trebui si alte criteri Smiley14
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptySam Iun 27, 2009 10:53 pm

???
Oricum ca sa te mentii pe post trebuie sa ai multe posturi !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptyDum Aug 02, 2009 8:30 pm

Da pai asta este normal....ce pot sa spun eu sunt de acord...de exemplu astazi am facut 15 postari... poate maine mai fac cateva dar nu stiu...nuprea cred ca este o idee buna deoarecee acum este vacanta si nimeni nu o sa mai intre asa curand....eu zic dupa ce incepe scoala,atunci o sa se vada cui ii place forumul....eu asa zic...voi ce parere aveti
?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptyDum Aug 02, 2009 10:05 pm

Da , pai lui gummy bear , tonykop so tie , membrii care au facut ultimele postari intra , nu ? Care sunt activi ..
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator EmptyDum Aug 02, 2009 11:34 pm

Da,asta da!Normal,sigur!Si eu zic acelasi lucru!Eu vorbeam in general...adica mai incolo! Wink Cand incepe scoala!
Sus In jos
Continut sponsorizat





3 locuri libere de moderator Empty
MesajSubiect: Re: 3 locuri libere de moderator   3 locuri libere de moderator Empty

Sus In jos
 
3 locuri libere de moderator
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Locuri de luat masa
» 2 zile libere la scoala !
» Posturi libere in Staff !
» Avem un nou moderator !
» ANUNT : Moderator for forum !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente