ღAllgirlsღ
Stapanul Inelelor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Stapanul Inelelor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Stapanul Inelelor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Stapanul Inelelor Empty
MesajSubiect: Stapanul Inelelor   Stapanul Inelelor EmptyVin Mai 13, 2011 9:48 pm

Spoiler:
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Stapanul Inelelor Empty
MesajSubiect: Re: Stapanul Inelelor   Stapanul Inelelor EmptySam Iul 30, 2011 11:04 pm

LOL, ma gandeam ca ai tradus tu tot articolul Laughing

lotr este singura serie pe care am vazut-o si in reluare Laughing
si de multe ori. mereu ma uit.

lotr e peferatul meu de toate timpurile.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Stapanul Inelelor Empty
MesajSubiect: Re: Stapanul Inelelor   Stapanul Inelelor EmptyMar Iul 03, 2012 9:07 pm

*Cata descriere! o.O*
Uhm, film care parca mi-a placut, adica sigur mi-a placut, de obicei eu ma uit la Horror, Mister si Comedie, si celalalte genuri nu ma prea atrag, dar filuml acesta pot spune ca e unul foarte bine regizat cu actori foarte buni si care mi-a palcut asa de mult incat cand am fost la tara -nu mai tin minte bine locul daca a fost acolo- am intalnit un cal alb, si l-am poreclit Gandalf. Ce minte de copil am avut atunci! rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stapanul Inelelor Empty
MesajSubiect: Re: Stapanul Inelelor   Stapanul Inelelor Empty

Sus In jos
 
Stapanul Inelelor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente