ღAllgirlsღ
[Horror] The Grudge ( Blestemul ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
[Horror] The Grudge ( Blestemul ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 [Horror] The Grudge ( Blestemul )

In jos 
+2
Criss şoseţică !
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptySam Mai 14, 2011 10:22 am

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) TheGrudge_001_LDesi este interzis sub 18 ani , eu m-am uitat . Cam cu mult sange , dar a fost bun filmul . Vi-l recomand . Sfarsitul este foarte interesant .
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptySam Iun 11, 2011 3:26 am

Pfff , si eu l.am vazut :) este foarte fain Very Happy
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptyVin Iul 20, 2012 9:58 am

mult sange??
are mai mult suspans decat sange. ce-i drept, stau prost cu inima la filme din astea si ma uit printre gene cand stiu ca urmeaza o faza naspa, dar are chiar putin sange.
oricum, mi se pare un film....normal. nu are decat niste faze cu o tanti nebuna care apare de nicaieri si un copil care tipa descreierat.
apropo. copilul ala e prea dulce. eu nu stiu cum a putut sa joace in asa film. serios, era adorabil♥
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptyJoi Iul 26, 2012 8:46 am

eram obsedata de filmul asta cu niste prietene acu vreo 4-5 ani
ne adunam noaptea si ne uitam:))
l-am vazut de o gramada de ori, toate partile
acum nu mi se mai pare nu stiu ce, dar na, am avut si eu perioada filmelor horror, si am avut cu cine sa o impartasescxD
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptyDum Aug 19, 2012 5:19 am

Prima dată când am văzut filmul, m-am speriat destul de rău, dar nu am devenit paranoică. Cred că am văzut cam toate părţile dar deja începusem să le privesc destul de calmă, adică cam acelaşi lucru era numai că aia apărea din ce în ce mai mult an things deşi sunetul ăla te făcea să tremuri ehh.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) EmptyJoi Aug 23, 2012 10:18 pm

Ai de viata mea, m-am rugat de niste prieteni 3 zile sa ne uitam la filmul asta [in fiecare seara de weekend ne uitam la cate 3-4 filme la un prieten acasa] si nu au vrut nici de al naibi... Eu singura nu vreau sa ma uit ._. Daca nu am pe cine sa strang in brate pana nu mai are aer atunci mi-e urat -.- Pana a urma sper ca voi gasi pe cineva mai curajos decat mine sa ne uitam ._.
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty
MesajSubiect: Re: [Horror] The Grudge ( Blestemul )   [Horror] The Grudge ( Blestemul ) Empty

Sus In jos
 
[Horror] The Grudge ( Blestemul )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ Horror ] Devil
» [ Horror ] Scream
» [ Horror ] The Ring ( Inelul )

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente