ღAllgirlsღ
Relatii intre profesori 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Relatii intre profesori 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Relatii intre profesori

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyMier Mai 25, 2011 5:19 am

Stiti profesori din scoala care au vreo relatie ? Poate unii dintre ei sunt chiar casatoriti ..
Povestiti-ne aici .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyMier Mai 25, 2011 6:42 am

Pai..nu..cred...ca avem asa in scoala.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyJoi Mai 26, 2011 3:08 am

profu de fzica cu profa de bio is casatortiti si au si o fata care si ea e profesoara in scoala noastra
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyLun Mai 30, 2011 6:47 am

Interesanta poveste , Barbie .
La mine profu de istorie se cam da la aia de fizica' :>
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyMier Iun 01, 2011 2:38 am

Nu prea cred ca profesorii mei au relatii intre ei. Relatii intre profesori 899280
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori EmptyMier Mai 02, 2012 2:56 am

Shocked *Incercand sa nu vomite* Dirigintele meu e casatorit cu profa de franceza *eu nu fac fanceza* si au un copil, o fata de fapt :]] 'Anastasia' De curand a avut loc si botezul... Si sper sa stea mai mult cu ea acasa dirigintele, sa ne mai lase naibi cu matematica...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relatii intre profesori Empty
MesajSubiect: Re: Relatii intre profesori   Relatii intre profesori Empty

Sus In jos
 
Relatii intre profesori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noi profesori :l
» Lady Gaga si Robbie Williams, intre castigatorii Echo Awards 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente