ღAllgirlsღ
Moda este doar pentru cei bogatii 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Moda este doar pentru cei bogatii 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Moda este doar pentru cei bogatii

In jos 
+3
Nirvana.
Dark Angel
Barbie :*
7 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyLun Mai 30, 2011 3:17 am

Deci cred ca se intelege din titlu.
Multi zic ca doar cei bogati isi permit sa fie in pas cu moda, mie una nu mi se pare asa si cei cu buzunarul mai redus pot fi la moda, acuma clar ca nu cu cele mai noi colectii a lu' Botezatu sau nustiu care renumit designer, dar pot fi cu un tricou dragut cum se poarta, cu o pereche de jeansi, moda poate fi accesibila pentru toate buzunarele
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyLun Mai 30, 2011 5:51 am

nu-i adevarat.oricine poate fi in pas cu moda.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyLun Mai 30, 2011 6:43 am

Pai , pe mine sincer nu ma intereseaza daca sunt in pas cu moda sau nu . Imi pasa sa am haine comode si care sa imi placa .
Despre ceilalti oameni , consider ca poti fi in pas cu moda daca ai un buget mediu , deoarece trebuie sa te uiti la Gucci , Prada and others . Poate mai gasesti si pe la outlet-uri lucruri care se poarta inca si in sezonul acesta Wink
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyMier Iun 01, 2011 2:54 am

Nici mie nu imi pasa daca e sa nu la moda, ma imbrac cu ce imi place, ceva comod, nu neaparat la moda. Very Happy
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyJoi Iun 02, 2011 4:47 am

Dah. Asa-i . Asta conteaza.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyJoi Iun 02, 2011 5:09 am

Acuma sa fie comode da tre sa arate bine nu?
Sus In jos
Bianca
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Bianca


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Bani : 30
Data de inscriere : 12/07/2011

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyLun Aug 01, 2011 3:51 am

bineinteles ca avand mai multi bani poti achizitiona foarte multe haine , insa nu e o regula . am vazute multe cazuri in care acei oameni erau foarte bogati , dar nu aveau gust , se imbracau caraghios si aiurea . la fel si invers , am vazut si oameni care nu au foarte multi bani , dar care se imbraca cu gust si sunt mereu la moda . tine de fiecare , banii aduc beneficii , insa nu completeaza lipsa simtului modei .
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyMier Aug 24, 2011 3:27 am

Poti gasi si haine la reduceri.important e sa stii si ce sa alegi si cum sa le porti.Ca daca ai o geanta Chanel si o porti cu un training..:|.
Sus In jos
Vanilla Joy
ßõþöç
ßõþöç
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 31
Bani : 37
Data de inscriere : 17/10/2011

Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii EmptyMar Oct 18, 2011 12:15 am

Stiti defapt ce este moda? Daca eu imi rup un tricou ii adaug ceva bla bla si toata lumea ma copiaza, acel tricou probabil din cel mai necunoscut magazin poate deveni la moda!
Moda e un gust, un gust al unui nebun. probabil si gay, unii intradevar avand gusturi bune dar altii vai si amar.

Nu trebuie sa fi bogat ca sa fi la moda, trebuie sa fi bogat ca sa ai haine scumpe gen, dolce, armani, versace sa dai 5 mii de euro pe o geanta care face acelasi lucru ca o geanta de 40 lei

Si mie imi place sa vad haine frumoase, da alea da insa nu toate rahaturile (scuzati expersia) pe care le numesc ei moda. Ah si prapaditele alea anorexice arata groaznic !

Gata, m-am revoltat putin, ma simt mai bine =]]]]]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Moda este doar pentru cei bogatii Empty
MesajSubiect: Re: Moda este doar pentru cei bogatii   Moda este doar pentru cei bogatii Empty

Sus In jos
 
Moda este doar pentru cei bogatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Colectii de moda pentru sezonul primavara-vara 2010
» CONCURS!!!!
» Noile noutati in moda ( responsabil )
» Moda 2009 , ce parere aveti ?
» credeti ca tinerii ar trebui sa fie in pas moda?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente