ღAllgirlsღ
Biografie Andy Six 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Biografie Andy Six 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Biografie Andy Six

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptySam Iun 04, 2011 4:30 am

Biografie Andy Six

Biografie Andy Six Andy%20sixx

Andy Sixx ( sau 6 ) este solistul trupei Black Veil Brides ce canta hardcore . Acesta s-a nascut pe data de 26 decembrie 1990 in orasul Milwaukee, Wisconsin , dar s-a mutat Cincinnati, Ohio . El a infiintat trupa care se numea "Biersack" , care si-a schimbat ulterior numele in cel de astazi " Black Veil Brides " . Andy este singurul membru original din Biersack care este si acum in BVB .

"Be who you want to be and not care about what others think."
Andy Sixx

www.myspace.com/andysix
twitter.com/andysixbvb


Ultima editare efectuata de catre DecodeMyHeart x3 in Dum Iun 19, 2011 1:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyMier Iun 15, 2011 8:31 am

Aww.O bunaciune ! x] .Glumesc, tipul e chiar dragut, si ii apreciez melodiile . Din cate a scris el pe Formspring-ul lui, a spus ca preera sa fie numit "Six", nu "Sixx".Dar acum depinde de restul.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyDum Iun 19, 2011 1:01 am

Eu asa l`am gasit pe Google .
Am modificat , daca asa prefera el .. :>
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyDum Iun 19, 2011 3:27 am

Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyDum Iun 19, 2011 10:42 am

Ce cute e tipu il adoooooor si imi place si cum canta. Ah e perfect Trandafir pur si simplu adorabilicios
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyDum Iun 19, 2011 11:29 pm

Barbie :* a scris:
Ce cute e tipu il adoooooor si imi place si cum canta. Ah e perfect Trandafir pur si simplu adorabilicios
Ikr ?
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyLun Iun 04, 2012 4:58 am

Ce psihopat...
Sus In jos
Electra :3
ßõþöç
ßõþöç
Electra :3


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 27
Location : Potato World <3
Bani : 37
Data de inscriere : 07/07/2012

Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six EmptyMar Iul 10, 2012 10:52 am

Turutuu <3 Love him.
Deci atata sexosenie la un loc vezi mai rar. rade cu lacrimi
Are niste plamani geniali dupa mine si trupa e foarte buna dupa mine, are tot respectul meu. Totusi imi place mai mult numele lui real Andrew Biersack <3 !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Biografie Andy Six Empty
MesajSubiect: Re: Biografie Andy Six   Biografie Andy Six Empty

Sus In jos
 
Biografie Andy Six
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie Ke$ha
» Biografie Example
» Biografie Take That
» Biografie - Jay-z
» Biografie Jay-Z

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica :: Biografiile vedetelor-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente