ღAllgirlsღ
O saptamana cu bebelusi 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
O saptamana cu bebelusi 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 O saptamana cu bebelusi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O saptamana cu bebelusi Empty
MesajSubiect: O saptamana cu bebelusi   O saptamana cu bebelusi EmptyDum Iun 05, 2011 9:42 am

O zana blonda batu la usa lui Alice si lasa un cosulet cu 2 bebelusi si un biletel.
In biletel scria:
-Draga Alice, Sanara mi-a povestit despre tine, si mi-a spus ca esti cea mai buna prietena a ei. Eu si cumnata mea, vom pleca la o intrunire a zanelor si vom lipsi o saptamana. M-am gandit sa le las pe Sanara si Katrina in grija ta, si dupa cum le cunosc, in lipsa noastra, ele sunt pedispuse sa faca belele si ca sa te scutesc de posibilele necazuri, le-am transformat in bebelusi dandu-le o portie din potiunea intineririi. E destul de simplu sa ai grija de 2 bebelusi.
Semnat Josephine Sharma.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

O saptamana cu bebelusi Empty
MesajSubiect: Re: O saptamana cu bebelusi   O saptamana cu bebelusi EmptyLun Iun 06, 2011 5:47 am

Iau biletul , il citesc si ma intrept catre cei 2 bebelusi . Desi nu imi plac asa de tare copii mici , m-am gandit sa-mi asum aceasta responsabilitate .
Ii asez pe cei doi bebelusi pe canapea si ii intreb cu un ton jucaus :
- Cine vrea laptic ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O saptamana cu bebelusi Empty
MesajSubiect: Re: O saptamana cu bebelusi   O saptamana cu bebelusi EmptyLun Iun 06, 2011 5:55 am

Eu sunt prima care scot un ganguroit, iar sora ma fusese a 2-a.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O saptamana cu bebelusi Empty
MesajSubiect: Re: O saptamana cu bebelusi   O saptamana cu bebelusi Empty

Sus In jos
 
O saptamana cu bebelusi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Saptamana altfel
» De astazi 19/11 , incepe campania o pagina pe saptamana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sufrageria-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente