ღAllgirlsღ
Hey peeps! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Hey peeps! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Hey peeps!

In jos 
+6
Polluted Soul
Smile :-)
Barbie :*
Sanara
Nirvana.
Kari.
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kari.
ßõþöç
ßõþöç
Kari.


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 27
Bani : 28
Data de inscriere : 13/06/2011

Hey peeps! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Hey peeps!   Hey peeps! - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 4:31 am

Rezumarea primului mesaj :

Buna, buna!
Karina[nume italian, deci nu e nici un moft]. Dar si Theodora.
Kari.. Theo.. Suneti-mi cum va taie cerebelul, eu nu ma supar. Chiar consider acest lucru amuzant. Unii imi spun si "Fata din pom". Stii, amuzant-sa te uiti in agenda cuiva si sa vezi Fata din pom.
Engleza, caci ma pricep[in limita fortelor proprii, ma cunosc mai bine chiar decat imi cunosc mama].
Cafea, cappucino, frappucino-oricare, numai sa fie!
Cercei. Oh da! Accesorii indispensabile pentru mine. Ca si notebook-ul meu verde[sau mai pe scurt, verzitura].
Am doua surori mai mici: Mara Antonia, in varsta de 3 ani si Yelina Amina[desi noi o numim Amina], avand doar vreo 8 luni[parcaa..].
M-am nascut in anul 1997, am 14 ani. Si da, sunt taur[deci MOOO].
Adoor Death Note, unul dintre filmele mele preferate pot spune.. de fapt in categoria asta se incadreaza toate 3. Iar anime-ul il tot revad, de nenumarate ori, din simpla placere de a-mi antrena mintea si din dorinta de a gandi profund[ador mai ales atunci cand ei iau in calcul toate posibiltatile, fie ele posibile sau nu].
In general ascult rock, insa mai merge si un rap, screamo, pop ;]
Printre formatiile mele preferate cred ca s-ar afla: Blessthefall, Escape The Fate, brokeNCYDE, Linkin Park, A Day To Remember, Sumo Cyco.
Insa cantaretii... Hmm... Inevitabil si indispensabil[dupa mine] ar fi Eminem, Colette Carr, G-Dragon etc si s.a.m.d.
Imi place sa cunosc persoane noi, cu aceleasi pasiuni ca si mine.
Spre exemplu.. Imi place sa cant! Chiar daca sunt afoana xD
Chiar am si o chitara.. dar i-am rupt o coarda si a ramas intepenita intr-un colt. Cred ca are si paianjeni in interior, dar cu-i pasa?! In mod cert, nu mie.
Ah, am uitat sa specific ca sunt din Galati si nu am absolut deloc incredere in mine :]
Sunt o tipa inteligenta, insa lenesa[damn! lenea asta ma va ucide intr-o buna zi!]


Asadar.. intrebari? :]
Sus In jos

AutorMesaj
Kari.
ßõþöç
ßõþöç
Kari.


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 27
Bani : 28
Data de inscriere : 13/06/2011

Hey peeps! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hey peeps!   Hey peeps! - Pagina 2 EmptyJoi Iun 16, 2011 2:53 am

Am cautat xD. Si fie nu au fost returnate din nu stiu ce an, fie erau intr-o stare deplorabila. Asa ca am trecut la meditatii. Avantajele sunt ca inteleg mai bine si invat mai repede.
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Hey peeps! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hey peeps!   Hey peeps! - Pagina 2 EmptyMar Iun 21, 2011 3:47 am

Welcome . Imi pare rau ca nu ti-am zis mai repede , da nu am fost in Romania :| . Postari placutee <3. (:
Sus In jos
Kari.
ßõþöç
ßõþöç
Kari.


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 27
Bani : 28
Data de inscriere : 13/06/2011

Hey peeps! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hey peeps!   Hey peeps! - Pagina 2 EmptySam Iun 25, 2011 6:07 am

Danke. :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey peeps! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hey peeps!   Hey peeps! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Hey peeps!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» 'ello peeps.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente