ღAllgirlsღ
Despre elfi  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Despre elfi  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Despre elfi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Despre elfi  Empty
MesajSubiect: Despre elfi    Despre elfi  EmptySam Iun 25, 2011 9:42 am

Eram la scoala Alfeea iar in clasa mea mai erau vreo 3 zane de aceeasi varsta cu mine. Aveam ora cu directoarea scolii care era si diriginta noastra. Materia era despre Fiinele magice. Aceasta materie nu povestea doar despre animalele mitologice ci si despre diverse specii umane. Ajunsesem la lectia despre elfi.
Dupa ce ne vorbi aproape intreaga ora despre elfi, directoarea spuse:
-Dragi elevi astazi avem un invitat special, o elfa, care ne va demonstra ca si elfii pot face vraji si va demonta mitul careia elfii pot face vraji dar legate de elementul Pamant.
O invitam pe Wivi Kalinmaro.
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Despre elfi  Empty
MesajSubiect: Re: Despre elfi    Despre elfi  EmptySam Iun 25, 2011 11:04 pm

- Eu m.am uitat uimita , numai vazusem niciodata un elf .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Despre elfi  Empty
MesajSubiect: Re: Despre elfi    Despre elfi  EmptyDum Iun 26, 2011 2:44 am

-Criss, hm cam ciudat ca scoala Alexandria a repartizat unii elevi la scoala Alfeea. Spun eu si chicotesc.
-Nu-i nimic ca ai gresit clasa dar oricum sper sa ti se para interesante lectiile de aici care nu oricine are ocazia sa le asculte. Spun eu zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre elfi  Empty
MesajSubiect: Re: Despre elfi    Despre elfi  Empty

Sus In jos
 
Despre elfi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati despre moa si despre tine .
» Despre cai
» Despre legume
» mdaa.... k ziceti d eurovision.....?
» Despre manelari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Scoala Alexandria-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente