ღAllgirlsღ
Beyonce nu se teme de maternitate 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Beyonce nu se teme de maternitate 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Beyonce nu se teme de maternitate

In jos 
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Beyonce nu se teme de maternitate Empty
MesajSubiect: Beyonce nu se teme de maternitate   Beyonce nu se teme de maternitate EmptyLun Oct 17, 2011 8:55 pm

Beyonce nu are emotii cand vine vorba despre statutul sau de viitoare mamica. Dimpotriva, artista sustine ca se simte "binecuvantata" ca totul merge bine in viata sa personala.

Beyonce nu se teme de maternitate, informeaza contactmusic.com. Artista in varsta de 30 de ani, insarcinata cu primul sau copil, a declarat intr-un interviu pentru revista New!: "Totul merge foarte bine, sunt foarte fericita. Nu am emotii pentru ca stiu ca vine la momentul potrivit. Am simtit ca m-am casatorit la momentul potrivit, iar acum copilul vine la momentul oportun. Nu ne-am grabit si suntem binecuvantati ca lucrurile au venit in mod firesc."

Beyonce si-a laudat sotul, rapperul Jay-Z, spunand despre el ca este prietenul sau cel mai bun, pe care se poate baza in orice moment. "Este cel mai bun prieten al meu, ma simt binecuvantata ca este sotul meu. Suntem impreuna de cand aveam 20 de ani si m-a sustinut in toate", a precizat artista.

Autor: Dana Saporan
Sus In jos
 
Beyonce nu se teme de maternitate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teme in aceeasi culoare
» Teme pentru vacanta
» Ajutor pentru teme .
» Foarte multe teme creeate .
» Lady Gaga se teme de telefonul mobil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente