ღAllgirlsღ
Merlin-serialul 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Merlin-serialul 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Merlin-serialul

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Vanilla Joy
ßõþöç
ßõþöç
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 31
Bani : 37
Data de inscriere : 17/10/2011

Merlin-serialul Empty
MesajSubiect: Merlin-serialul   Merlin-serialul EmptyJoi Oct 27, 2011 5:37 am

Mai e careva de aici super mega ultra giga fan Merlin? eu urmaresc noul sezon pe internet la fiecare saptamana imediat dupa ce apare pe BBC il pune si pe un site romanesc de filme subtritrate, episoadele sunt noi e sezonul 4 la TV inca nu apar :X
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Merlin-serialul Empty
MesajSubiect: Re: Merlin-serialul   Merlin-serialul EmptyLun Dec 05, 2011 4:00 am

Si eu ma uit:DSunt la sezonul 2 pentru ca de abia l-am descoperit dar imi place foarte mult!
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Merlin-serialul Empty
MesajSubiect: Re: Merlin-serialul   Merlin-serialul EmptyMar Iul 03, 2012 8:57 pm

Si eu ma uit b-)
Dar eu il vad la TV pe AXN sau pe AXN SF.
Nu stiu la care sezon am ajuns, dar stiu ca le-am vazut pe toate cap-coada pana acum.
Acum astept urmatorul sezon, sunt inca in filmari ^^
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Merlin-serialul Empty
MesajSubiect: Re: Merlin-serialul   Merlin-serialul EmptyMier Iul 04, 2012 1:02 am

Si eu sunt fana! ^^
Il prefer pe domnul Arthur, nu pentru ca ar fi jucat de Bradley James, nuuu...:">
Imi place actiunea, imi plac personajele...un serial foarte reusit! Momentan am terminat sezonul 3 daca nu ma insel, cand Morgana este data jos de pe tron. Sper sa nu ma insel, o singura data am vazut la ce sezon sunt, restul...nein.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Merlin-serialul Empty
MesajSubiect: Re: Merlin-serialul   Merlin-serialul Empty

Sus In jos
 
Merlin-serialul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Serialul Jonas , serialul Hannah Montana 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente