ღAllgirlsღ
A Walk to Remember / O iubire de neuitat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
A Walk to Remember / O iubire de neuitat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 A Walk to Remember / O iubire de neuitat

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

A Walk to Remember / O iubire de neuitat Empty
MesajSubiect: A Walk to Remember / O iubire de neuitat   A Walk to Remember / O iubire de neuitat EmptyVin Noi 25, 2011 9:18 am

A Walk to Remember / O iubire de neuitat A-Walk-to-Remember-7236-328

Citat :
Actiunea se petrece in Beaufort, California de Nord. Un popular student, Landon Carter (Shane West) este obligat sa participe la orele de dupa cursuri, in folosul comunitatii, drept pedeapsa pentru unele greseli majore. Fiind baiatul cel mai popular din scoala, ia totul in de radere, neavand aspiratii pentru viitor si traind doar clipa actuala. La aceleasi ore participa si fiica reverendului Jamie Sullivan. Cei doi tineri nu au nimic in comun, dar odata cu petrecerea timpului impreuna, descopera multe lucruri in comun, si spre final se indragostesc. Landon renunta la prietenii sai pentru aceasta fata minunata si doreste sa ii implineasca toate dorintele, chiar si in momentul cand ia afla ca are cancer.

credit: filmehd

al doilea film preferat.
tin minte ca l-am vazut acum cativa ani buni pe acasa.
mi-a placut mult <3
iar shane west este un dulce in filmul asta


va place? sau nici nu l-ati vazut?
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

A Walk to Remember / O iubire de neuitat Empty
MesajSubiect: Re: A Walk to Remember / O iubire de neuitat   A Walk to Remember / O iubire de neuitat EmptyJoi Iul 26, 2012 8:48 am

e superb<3
atata am putut boci la filmul asta
guess i'm a big pussy la filme de genu asta, da' pe bune, e foarte fain
imi seamana intr-un fel cu sweet november, dar nu conteaza, amandoua sunt super faine
Sus In jos
 
A Walk to Remember / O iubire de neuitat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri - A day to remember - All I Want

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente