ღAllgirlsღ
Filmul One Day 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Filmul One Day 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Filmul One Day

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Filmul One Day Empty
MesajSubiect: Filmul One Day   Filmul One Day EmptyJoi Ian 05, 2012 7:56 am

http://www.namastehollywood.com/wp-content/gallery/one-day/one-day-one-day-movie-23243747-1052-1275.jpg

One Day este un film interesant ce l`am vazut saptamana trecuta .
Actorii protagonisti sunt Anne Harhaway si Jim Sturgess ce sunt se indragostesc in timpul colegiului , dar Emma ( Anne Hathaway ) il refuza pe motivul ca nu este genul ei , desi dupa colegiu accepta sa se culce cu el , dar pana la urma renunta .
Dexter ( Jim Strugess ) prezinta o emisiune vulgara la televizor , mama lui se imbolnaveste pe aceasta cauza si pe comportamentul lui . Emma insa lucreaza la un restaurant infect , se muta intr-o casa cu un barbat pe care nu il iubeste , si care , dupa cum spune ea , " Singura data cand m-a facut sa rad a fost atunci cand a alunecat pe scari ".
Mama lui Dexter moare iar acesta este dat afara din televiziune si se casatoreste si o blonda care il insala . Emma devine o mare scriitoare si se muta in Paris , unde isi gaseste un iubit , dar renunta la tot pentru Dexter . Emma era insa nervoasa ca nu putea face copii cu Dexter . Din neatentie , cand se ducea la cafeneaua unde trebuia sa se intalneasca cu Dexter o calca un tir . Dexter este distrus , intrand in buclucuri , dar continuandu-si viata , asa cum spunea tatal lui " ca si cum Emma ar fi aici " .

(Articol Original Allgirls)


Ultima editare efectuata de catre <3 Slash in Dum Ian 08, 2012 3:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Filmul One Day Empty
MesajSubiect: Re: Filmul One Day   Filmul One Day EmptyDum Ian 08, 2012 3:29 am

am vazut ca va aparea la cinema , dupa poze si descriere pare foarte fain .
o sa.l vad pe net sigur si o sa va povestesc cum e !
Sus In jos
 
Filmul One Day
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» filmul preferat
» Mumble - filmul
» Filmul Keyla si curajoasa igoana Ioana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente