ღAllgirlsღ
hei all 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
hei all 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 hei all

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
LDaVinci
-None
-None
LDaVinci


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Bani : 6
Data de inscriere : 05/05/2012

hei all Empty
MesajSubiect: hei all   hei all EmptySam Mai 05, 2012 2:13 am

M-am nascut in Tulcea, Romania(langa Dunare)

in1995. Am urmat cursurile scolii generale I.L. Caragiale, apoi am intrat la Liceul de arta "George Georgescu" Tulcea.Actual sunt in anul 2 la sectia de arhitectura a acestui liceu.Urmatorul pas este sa absolv Facultatea de Designe Vestimentar.


Ce sa spun, pasiunea mea cea mai mare este arta, toate tipurile de arta, desenez de cand eram mica...bineinteles pe pereti. ​​Sunt o persoana perfectionista.Nu as accepta sa gresesc eu sau altcineva intr-un obiectiv pe care il am,intr-o lucrare sau orice altceva!Sunt o persoana a extremelor,ori fac ceva bine ori il stric de tot, dar daca il stric il fac si de o mie de ori numai sa imi iasa bine!

Sa va spun un lucru...


Cand m-am apucat de designe, m-am gandit la viitor. Era clar domeniul in care vreau sa muncesc, dar eram pusa in fata intrebarii ,,Pictor sau Designer?”, iar diferenta era foarte mare intre cele doua. Pictorii au viata scurta si a, dupa care, de regula, ajung soferi pe taxiuri. Designeri in schimb, au o viata lunga, plina de aventuri. In viata unui designer se strecoara multe ingrediente, care mai de care mai picante, frumoase, pacatoase, excitante, urate, interesante, orgasmice... Trandafir
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

hei all Empty
MesajSubiect: Re: hei all   hei all EmptySam Mai 05, 2012 3:24 am

Hello!
Si pasiunea mea este arta (plus literatura). Sunt incantata sa te cunosc >D<
Ai vorbit de desen...acum muzica rade cu lacrimi
Ce gen te atrage si ce trupe iti plac?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

hei all Empty
MesajSubiect: Re: hei all   hei all EmptySam Mai 05, 2012 4:44 am

Hei ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi aici .
Succes in tot ceea ce-ti propui :) .

Postare placuta si o zi frumoasa !
Sus In jos
Kagome San
-None
-None
Kagome San


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Cluj
Bani : 6
Data de inscriere : 25/11/2014

hei all Empty
MesajSubiect: Re: hei all   hei all EmptyMar Noi 25, 2014 11:18 pm

Salut DaVinci! Ma bucur sa te regasesc pe forum!
Sus In jos
Continut sponsorizat





hei all Empty
MesajSubiect: Re: hei all   hei all Empty

Sus In jos
 
hei all
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente