ღAllgirlsღ
Mass-uri despre Teresa Fidalgo  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mass-uri despre Teresa Fidalgo  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mass-uri despre Teresa Fidalgo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mass-uri despre Teresa Fidalgo  Empty
MesajSubiect: Mass-uri despre Teresa Fidalgo    Mass-uri despre Teresa Fidalgo  EmptyLun Iul 09, 2012 10:45 pm

" Bună, sunt TERESA FIDALGO, azi împlinesc 27 de ani de când am murit. Dacă nu trimiţi acest sms la alte 20 de persoane o să dorm cu tine mereu şi dacă nu crezi du-te pe google şi scrie TERESA FIDALGO, o fată nu a băgat în seamă acest mesaj şi după 20 de zile i-a murit mama . "

Sigur ai intalnit mesajul mai sus pe orice retea de socializare . Cat de stricati la tartacuta pot fi cei care re-posteaza un astfel de mesaj !!?
Trebuie sa le spuna cineva ca lucrurile astea nu sunt adevarate .

What's your opinion ?
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Mass-uri despre Teresa Fidalgo  Empty
MesajSubiect: Re: Mass-uri despre Teresa Fidalgo    Mass-uri despre Teresa Fidalgo  EmptyMar Iul 10, 2012 12:45 am

Am citit despre asta, de curiozitate.
E adevarat ca tipa e moarta (in Spania). Mi se par idioate chestiile astea, dar si amuzante. Inafara de faptul ca primesc asemenea chestii stresante, mi se pare okay ca unele persoane isi etaleaza prostia nu doar in viata reala, ci si in viata 'virtuala'. Dupa mine, sa trimita in continuare blesteme Sicriu
Sus In jos
 
Mass-uri despre Teresa Fidalgo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati despre moa si despre tine .
» Mass-media - radio
» Despre cai
» mdaa.... k ziceti d eurovision.....?
» Despre manelari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente