ღAllgirlsღ
Bershka sau H&M  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Bershka sau H&M  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Bershka sau H&M

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Bershka sau H&M  Empty
MesajSubiect: Bershka sau H&M    Bershka sau H&M  EmptyLun Iul 09, 2012 10:49 pm

Dintre magazinele Bershka si H&M , pe care il preferati si de ce ?
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Bershka sau H&M  Empty
MesajSubiect: Re: Bershka sau H&M    Bershka sau H&M  EmptyMar Iul 10, 2012 12:46 am

Hmmm, greu.
Eu sincer nu pot alege. Imi sunt dragi amandoua, chiar daca nu am dat o raita de secole Smiley13
Sus In jos
 
Bershka sau H&M
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente