ღAllgirlsღ
Drag me to hell 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Drag me to hell 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Drag me to hell

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Drag me to hell Empty
MesajSubiect: Drag me to hell   Drag me to hell EmptyVin Iul 20, 2012 10:20 am

Drag me to hell Dmthposter

Presupun ca titlul spune totul.
O simpla functionara isi schimba viata radical din cauza unui blestem pe care o batrana-l arunca asupra ei pentru ca refuza sa o amane cu platile la banca. Ea incearca din rasputeri sa scape de blestem.

Drag me to hell 585899l-580x400-n-d4e580df
Drag me to hell Drag_me_to_hell_grave

e foarte scary, dar il recomand Very Happy

Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

Drag me to hell Empty
MesajSubiect: Re: Drag me to hell   Drag me to hell EmptyDum Aug 19, 2012 5:21 am

Eu sincer.. am râs la filmul ăsta. Adică erau unele faze funny. Unele scene erau destul de scary, mai ales bătrâna...îmi dădea fiori ughh. Dar filmul, sincer, mi-a plăcut.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Drag me to hell Empty
MesajSubiect: Re: Drag me to hell   Drag me to hell EmptyJoi Aug 23, 2012 10:20 pm

Si mie imi da baba aia fiori ._. Dar nu prea m-am speriat la film, a fost mai mult scarbos... Cel putin faza aia cand baba i-a bagat dintii si balele la propriu in gura tipei ._. [faza din masina] oh, wex!
Si lol... La sfarsit a gasit nasturele in plic :]] A fost cam... ciudat, trebuia sa se uite in plic inainte de a il baga in sicriu, si pana la urma daca nu a bagat nasturele acolo de ce o perioada a scapat de blestem? o.o Ciudat :/
Sus In jos
Continut sponsorizat





Drag me to hell Empty
MesajSubiect: Re: Drag me to hell   Drag me to hell Empty

Sus In jos
 
Drag me to hell
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hell-oh!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente