ღAllgirlsღ
One missed call 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
One missed call 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 One missed call

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

One missed call Empty
MesajSubiect: One missed call   One missed call EmptyLun Aug 20, 2012 11:58 pm

One missed call One-missed-call-2

E destul de vechi filmul , dar e interesant . L-am văzut de curând .
Seamână cu The Ring , părerea mea .

Voi l-aţi văzut ? Ce părere aveţi despre el ?
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

One missed call Empty
MesajSubiect: Re: One missed call   One missed call EmptyMar Aug 21, 2012 1:31 am

Mie mi-a plăcut! <3 şi versiunea americană şi japoneză şi m-a uimit că cea americană era la fel de bună ca cea japoneză. Şi da, seamănă cu "The ring" dar acţiunea se derulează mai diferit. Anyway, e un film bun. Cred că unul dintre cele mai bune.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

One missed call Empty
MesajSubiect: Re: One missed call   One missed call EmptyJoi Aug 23, 2012 10:15 pm

Am tot auzit de filmul asta ._. Dar nu m-am pus sa ma uit la el. Acum ca am ceva timp liber cred ca e primul pe lista mea :]] Totusi, sunt destul de sperioasa si s-ar putea sa imi omor telefonul dupa fim ._.
Sus In jos
Continut sponsorizat





One missed call Empty
MesajSubiect: Re: One missed call   One missed call Empty

Sus In jos
 
One missed call
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri Foster the people - Call it what you want

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente