ღAllgirlsღ
Parerea voastra despre scoala .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Parerea voastra despre scoala .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Parerea voastra despre scoala ..

In jos 
+13
Polluted Soul
andre97andre
Minnism
Barbie :*
skittles.
Criminal.Mind
Asyutza
Sanara
Nykole
Doopkz :X
Annie
Danutza
Nirvana.
17 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyLun Iun 01, 2009 4:55 am

Totusi , ce parere aveti depsre scoala la care mergem in fiecare zi .. Parerea voastra este una foarte importanta .
daca sunt secrete promit ca nu zic la profi ..


Ultima editare efectuata de catre <3 Slash in Mar Ian 10, 2012 8:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMier Iun 17, 2009 2:28 am

O scoala super k profi tari si multe chestii faine ,
Chiar imi place scoala la care sunt!
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMier Iun 17, 2009 4:21 am

Scoala are rolul ei important ...
Totusi imi plac mai mult vacantele :bball:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMier Iun 17, 2009 8:19 am

Yap , sunt de 100 de ori mai faine .
Dare nu trebuie sa legam scoala de gard !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyJoi Aug 06, 2009 3:19 am

Eu ador SCOALA,imi place mult si ador ca putem i nvata lucruri o gramada mergend undeva!Si celor care nu le place scoala,nu stiu de ce...mie imi place chair foarte foarte mult si..
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyJoi Aug 13, 2009 8:24 pm

Mie imi place mult scoala..

Numai pentru ca ne facem prieteni noi si pentru ca invatam lucruri si chestii noi...
Very Happy
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Sept 11, 2009 12:32 am

:) si mie dar este un coleg la mine in clasa pe nume Iustin care ne bate marog , sper sa fie exmatriculat cat mai repede si sa fie mutat la scoala de corectie ..
il urasc ! Smiley10
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Sept 11, 2009 1:34 am

hmmm....parerea mea despre scoala....a fost destul de buna adik profesorii reau Ok chair daca avem coloegi mai nebuni ...in fata profesorilor ne apram unii pe altii....si acm cand nea-m despartit mai suntemprieteni....acm urmaeaza sa vedmce impresie o sa imi lase lceul...de abea astept :X
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Sept 11, 2009 7:30 am

La mine in clasa toti parasc , inafara de mine si de 3 fete , of , si colegi nebuni nu prea suntem , prietenii nu se prea leaga ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Noi 06, 2009 10:28 am

Oana, pai daca nu faci reclamatie la director, nu face nimic. Aveam si eu in clasa niste colegi batausi. Asta pana intr-o zi cand m-au batut un pic mai tare si i-am reclamat la director. Prima dovata aveam capul spar, 2 mutati la profesionala.
Alti 2 m-au batut ca nu am chiulit. Alta reclamatie la director, Dovada aveam o ditamai rana urata in frunte. Rezultat: eliminati o saptamana si alta data inca unul mi-a tras cu usa de fier de la poarta scolii in mine, alta rana in frunte, alta reclamatie, amenda 200 RON. Toate astea 3 s-au intamplat la liceu.
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Noi 06, 2009 8:53 pm

Hmm... ce cre eu despre scoala?! :| "Socola 42" :lol: Deci o denumire des auzita pe salile scolii mele in ultima vreme, asta insemnand in ultimii 2 ani :]]
In general... imi place scoala, si unele materii, insa va dati seama ca comportamentul si egoul profesorilor lasa de dorit.
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptySam Noi 07, 2009 4:29 am

Nu am nimic cu profii...Mai putin cu profa de muzica[,]care ne dicteaza la greu...La mine profesorii is grozavi :]...Nu am ce comenta,colegii is dusi cu pluta si unii ma fac sa rad altii ma scot din minti...Cred ca vreo 2 dintre ei...Fetele pot spune ca ma inteleg cu ele cu ele numai cand nu fac un "yeeek" d-ala de parca ar...Pff...Cuvant urat :]]...Urasc partile astea,in rest cel mai bine ma inteleg cu colega-mea care-i putin cam dusa si uneori ma enerveaza da' sincer cu ea ma inteleg mai bine decat cu celelalte^^...So...Nu am ce-i face,asta-i destinul copciilor...Vreau sa vad ce-o sa fie la liceu mai ales cand am ales desenu'(Please!Nu ma puneti sa desenez 5 ore incontinuu >.<")
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyJoi Dec 24, 2009 6:42 am

Hmf, scoala...este uneori plictisitor, dar inveti multe lucruri care nu le stiai...Pauzele sunt obositoare si uneori scarboase, dar totusi au o parte importanta din scoala.Imi place, dar nu intotdeauna...
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMier Ian 06, 2010 7:22 am

la scoala e destul de oke cum sunt in clasa a9a mi-am facut repede prieteni noi desi imi era asa de frica la inceput ca nu o sa ma acomodez da am trecut peste partea asta
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMar Ian 19, 2010 12:04 am

multora nu le place scoala....ea "este un rau necesar" ca sa zic asa Parerea voastra despre scoala .. 276917

mie una imi place...nu stiu cum va fi in a9-a...o sa vad
Sus In jos
andre97andre
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
andre97andre


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 26
Location : Targu Jiu
Bani : 88
Data de inscriere : 19/06/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMar Iun 29, 2010 7:57 pm

imi plac ultimele zile inainte de vacante...si pauzele Razz
Si ora de romana si de sport
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Iul 23, 2010 7:12 am

învăţământul românesc e o balegă în mijlocul străzii.
mă rog, sunt şi momente frumoase petrecute alături de colegi(chiar dacă toată şcoala mă ştiau de emo,ciudată, etc)
Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyVin Noi 19, 2010 9:12 am

urasc scoala

Mesaj editat de Barbie: fa posturi mai lungi ca altfel e SPAM
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMar Noi 30, 2010 4:36 am

da este frumos la scoala ore frumoase,profesori amuzanti,pauze lungi,dar totusi si totusi na tot sunt mai frumoase vacantele
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptySam Dec 25, 2010 8:14 am

Imi place scoala!!!!O ador!
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. EmptyMier Feb 02, 2011 9:34 pm

Scoala este importanta. Pentru ca este valoroasa in viata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea voastra despre scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre scoala ..   Parerea voastra despre scoala .. Empty

Sus In jos
 
Parerea voastra despre scoala ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cat la % ( joc interactiv )
» Parerea despre forum
» Despre manelari
» Parerea despre antivirusi
» Noutati despre moa si despre tine .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente