ღAllgirlsღ
Hainele de firma 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Hainele de firma 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Hainele de firma

In jos 
+9
adutza2000
Annie
Hypnosis
andre97andre
M.O.
Barbie :*
shik_girl
Dia.
Nirvana.
13 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyDum Iun 14, 2009 10:33 pm

Cumparati haine de firma si ce parere aveti despre ele ..
So , hainele de firma se gasesc prin orice magazin . Unii si le cumpara , altii nu .. Multii zic ca singura diferenta este firma - si pretul .
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyLun Iun 22, 2009 11:27 pm

nu mi se par extraordinare si necesare .
Sus In jos
shik_girl
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
shik_girl


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 26
Location : bucuresti
Bani : 250
Data de inscriere : 19/06/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyMier Iun 23, 2010 3:44 am

Eu una imi iau numai haine de firma.. si nu optez pt. cele din piata sau cele de proasta calitate Hainele de firma 276917
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyMier Iun 23, 2010 4:34 am

Haine de firma hmmm sunt bune daca vrei sa te dai mare, parerea mea, am si eu cateva, dar numai pentru ca zicea mami sa mi le cumpar sau le primeam
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyVin Iun 25, 2010 8:50 pm

Si eu am haine de firma dar cine le poarta doar cand te duci la petreceri iar eu nu prea ma duc ca nu imi plac...
Sus In jos
andre97andre
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
andre97andre


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 26
Location : Targu Jiu
Bani : 88
Data de inscriere : 19/06/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyMar Iun 29, 2010 10:08 am

SI eu am cateva. Dar cum ati zis si voi sunt bune doar ca sa te dai mare cu ele. La fel cum a zis si posion singurele diferente sunt pretul si firma
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyMar Sept 07, 2010 4:27 am

eu mai am haine din mall nu stiu daca sunt de firma si nici nu ma intereseaza.Conteaza sa arate bine si sa fie de calitate,dar daca vad ceva foarte frumos la s.h imi iau:|...desi nu mi-am luat pana acum de la s.h:)
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptySam Sept 18, 2010 8:36 pm

Am cateva.nu imi place sa ma dau mare.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyDum Sept 19, 2010 2:27 am

Mi-am luat un trenenig adidas, da nu mi-a placut numai firma, mi-a placut modelul
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyDum Sept 19, 2010 6:16 am

eu urasc firmele astea sport... adidas,puma etc
dar imi plac magazinele gen new yorker
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyLun Sept 20, 2010 9:39 pm

Heh' .
Eu vreau converse . Si ii voi avea cat mai repede .
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyVin Oct 01, 2010 1:08 am

Eu am haine de firma dar le port la petreceri si cred ca dif cea mai mare e pretul.
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyMar Mar 01, 2011 9:32 am

ok deci sa vedem...de ce mi-as cumpara o singura piesa vestimentara in valoare de sa zicem 1 mil jumate de lei in timp ce mi-as putea lua 4 piese vestimentare de acei bani iar garderoba mea ar fi mult mai bogata in acest mod. si in plus care e ideea de a cumpara haine de firma? doar sa dai mai multi bani...si calitatea ce mai conteaza? esti adolescent oricum...nu e ca si cum ai purta o bluza timp de 10 ani doar pentru ca e de la nike si ai dat 2 mil pe ea. mai ales ca eu ma plictisesc foarte repede de haine si vreau tot timpul haine noi fapt care nu mi-ar permite sa-mi cumpar haine de firme.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptySam Mar 12, 2011 3:28 am

hm....pot spun ca am aproape jumate din garderopa...dar nu vreau sa ma laud.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptySam Iun 30, 2012 9:39 am

Nu cumpăr haine de firmă până nu câştig la loterie! rade cu lacrimi
Un tricou pricăjit turcoaz era 50 de lei, puteam merge în piaţă să îmi cumpăr chiar trei cu doar 15 lei.
Tot ce diferă la hainele de firmă este firma şi preţul, în rest sunt ca orice alte haine.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma EmptyDum Iul 01, 2012 1:42 am

Maicamea e obsedata de hainele de la firmele mari, de papuci ce sa spun, daca nu sunt de firma cu greu o conving sa mi ia. rade cu lacrimi
De obicei, papucii mi iau de firma, restul hainelor le achizitionez din Cluj, din New Yorker, Bershka si alte magzine. Hainele pe care mi le ia mama de firma si nu-mi plac le da la sora mea geamana rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hainele de firma Empty
MesajSubiect: Re: Hainele de firma   Hainele de firma Empty

Sus In jos
 
Hainele de firma
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum va alegeti hainele ?
» Cum sa iti personalizezi hainele
» Adidasi de firma :D
» Adidasi de firma
» Firma preferata de avioane

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente