ღAllgirlsღ
Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptyJoi Noi 27, 2008 6:55 am

Daca aveti nemultumiri despre forum atunci ai gasit locul potrivit unde sa-ti spui OF-ul de pe inima . Aici iti vei posta lucrurile ce nu iti convin in legatura cu forumul ( invers ca la sfaturi ) .
Eu voi vedea ce ai postat tu si voi incepe sa refac . Problemele nu vor fi asa : ex - nu vad imaginea sau ce naspa forum , ci problemele vor fi asa : am o problema , mi se blocheaza calculatorum din cauza ---- sau nu pot vedea o anumita imagine ca eu sa schimb ...


*Postare placuta , dar fara probleme
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptyMar Ian 13, 2009 9:58 am

As avea o nemultumire nui leagat d furumu ast ce d celalalt forum http://girlsx.3xforum.ro lam vizitat si am descoperit o chestie si chiar nu era momentu potrivit pt k aveam deja o stare de k*t am obs k ANUMITE desene, idei chiar fraze ding ALE MELE ast ii partea k mai importanta au fos transferate pakat k aici ideea mea nu era pre buna da dak vio insusiti ii fff buna pfff ma mir k nu vati si semnat p desenu meu (mai conteaza!!!??) ar putea macar s recunoaca cel kre o facut chestia ast k oricum nam k sai fac si nu ias face nik oricum nici macar nul voi injura k nui voie si oricum nu arunc cu cuv din astea asa peste tot (desi mio fos foarte greu s nu zik macar kva in momentu asta) :evil: a si sper s se rezolve prob si vinovatu s recunoasca Mad
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Vinovatul pe care l-ai cerut   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptySam Mar 28, 2009 8:40 am

Vinovatul pe care l-ai cerut este chiar tonykop si a zis ca acela era un exemplu . Am inteles , ai stris mesaje numai pe acea tema pe celalalt forum si am inteles , este al tau desenul si tonykop si-a cerut scuze pentru fapta pe care a facut-o .
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptyLun Aug 03, 2009 1:42 am

Eee,ce s-a intamplat s-a intamplat si daca si-au cerut scuze sa ne gandim ca ...pana la uram si-a recunoscut greseala si a avut curaj sa o spuna...Adica cred ca nu mai e nimeni suparat,nu?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptyLun Aug 03, 2009 1:54 am

cu siguranta nu a trecut pre mult timp iar vinovatul si-a recunoscut greseala asa ca nu mai e nicio problema Very Happy ❤
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) EmptyLun Aug 03, 2009 2:06 am

Ma bucur sa aud asta!Asa imi place sa fie Oamenii,intelegtori cu alti oameni!Se mai intampla...si eu am facut greseli mari decii stiu foarte bine ce e cu greselile!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )   Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri ) Empty

Sus In jos
 
Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Daca aveti cont pe stardoll
» Aveti bicicleta ?
» Aveti twitter ?
» Ce windows aveti ?
» Ce browser aveti ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente