ღAllgirlsღ
Muzica Rock - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Muzica Rock - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Muzica Rock

In jos 
+7
Criss şoseţică !
adutzabombonik
PikkU
Polluted Soul
Devy
Chocolate gone Mad
Nirvana.
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptySam Sept 26, 2009 1:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Stiu ca multi asculta aceasta muzica si invit toate persoanele de pe acest forum sa isi spuna parerea despre acest gen muzical , sa zicem preferat de copii de la mine din scoala - cam peste clasa a saptea .
Imi plac multe trupe care canta rock , dar nu stau sa le insir acum .


Ultima editare efectuata de catre Poison in Sam Dec 18, 2010 10:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptyVin Oct 15, 2010 11:19 pm

ce formaţii asculţi Karly? :]
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 26
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptyMier Aug 24, 2011 4:06 am

Polluted Soul a scris:
ce formaţii asculţi Karly? :]
Pai de la Guns n Roses,Aerosmith,Ac/Dc,Led Zeppelin etc. pana la Cradle of filth,Dimmu Borgir etc:D.Si bineinteles Nirvana,Nightwish,Metallica,imi plac si The pretty reckless,Evanescence,Whithin temptation,Paramore..sunt prea multe ca sa le scriu aici.
Ascultam mult symphonic metal intr-un timp.Acum am inceput sa ascult si mai vechi pt ca pana la urma de acolo a inceput totul:D
Sus In jos
Imhotep
-None
-None
avatar


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 90
Bani : 1
Data de inscriere : 08/01/2012

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptyDum Ian 08, 2012 11:51 pm

Mie nu-mi place rock-ul, imi plac manelele.Manowar RULLZZZ.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptyLun Ian 30, 2012 9:07 am

Eu ştiam că Avril Lavigne cântă punk şi multă vreme am crezut asta, dar acum mi-am dat seama că este pop, dar mai are şi influenţe rock, muzica ei nu seamănă aşa de tare cu Rihanna, Miley Cyrus, etc...
Oricum este o prostie să spui "Eu ascult doar rock şi nimic altceva!". Uneori mai aud şi eu o melodie pop sau dance ceva mai acceptabilă şi o ascult. Dar în mare parte Red Hot Chili Peppers, Metallica, Bon Jovi... şi trupe mai noi The Pretty Reckles, Paramore...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptyLun Ian 30, 2012 9:40 pm

Exact ! Si eu nu ma rezum numai la rock , spre exemplu Coldplay canta alternative , piano rock si de asemenea sunt inebunita si dupa Foster the People ce canta indie ( tot un fel de rock mai ciudat - la prima vedere ) .
Astfel ca trupele mele preferate sunt : Coldplay , Oasis , Rhcp , Bon Jovi si Foster the People :)
Sus In jos
Mrawr
ßõþöç
ßõþöç
Mrawr


Numarul mesajelor : 59
Varsta : 26
Bani : 45
Data de inscriere : 05/03/2012

Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 EmptySam Iul 21, 2012 10:21 pm

Ehm...nu ca as avea ceva cu celelalte melodii , dar genul rock are ceva diferit fata de celelalte si asa nu le poti incurca. Multi zic ca e praf sau ca nu are sens , sau chiar ca daca nu e in romana nu e buna. Insa mie imi place.

Imi place...TDG , Family force 5 , Skillet , Papa Roach , a theory of a deadman , Mindless self indulgence si inca cateva...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Muzica Rock - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica Rock   Muzica Rock - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Muzica Rock
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» ROCK THE CITY 2012 la Romexpo: Concerte ROCK & METAL [EVENIMENT]
» Muzica , obiect de scoala
» Muzica la maxim .
» Muzica : Pink : Funhouse
» Zac Efron: `Muzica de azi e un gunoi`

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica :: Rock / Metal-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente