ღAllgirlsღ
Colega ta de banca ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Colega ta de banca ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Colega ta de banca ?

In jos 
+20
Maggie L.
Dark Angel
Criss şoseţică !
Nyappy-chan
Ancutica
adutza2000
adryan94
M.O.
Polluted Soul
MsMouse [:S]
Minnism
georgika14
Barbie :*
-MissTsukkii.
Lola^^
Chocolate gone Mad
Criminal.Mind
Bittersweet
Asyutza
Nirvana.
24 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Oct 04, 2009 12:21 am

Iti place de colega ta de banca ? Ai vrea sa o schimbi , iti place de ea , aveti anumite trupe de care va place ? Ati facut ceva impreuna ?
Scrieti aici si voi scrie si eu .
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyJoi Oct 22, 2009 4:27 am

Bineinteles ca da :|
Desi... eu si cu Alexandra (colega mea de banca), parca am fii prins radacini in aceeasi banca din clasa a 6 :lol: Nu mi'as dori sa o schimb... poate mai sunt unele fete cu care as vrea sa stau i banca, insa ma multumesc cu ea... este haioasa, este in stare sa'ti tina garderoba de neeagalat, si ... suntem ceva mai barfitoare amandoua :Smiley3:
Desi... e manelista... prefer sa nu'i spun ceva degenul "urasc manelel" sau chestii ce o supara... eu de exemplu nu prea ascult manele, ci j-rock... si melodii calmante, si ciudate :|... diferentele ne apropie :)
Cat despre ce am facut impreuna... ahh multe :]] Ne cunoastem de 2 ani si ceva... dar ne cunoastem foarte bine una pe'alta... suntem ca doua surori gemene Razz
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Noi 01, 2009 12:06 am

uhm..eu stau in banca singura...sau cu baietii....fetele nuj...mi se par barfitoare si laudaroase[alea de la mne din cls]
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Noi 01, 2009 1:29 am

Hmm...Nu obisnuiesc sa stau cu cineva in banca :-?...Daca am ceva de discutat o fac in pauza...Si aia de 5 min. Smiley4 ...Ma rog...Rar mai vorbesc in ore...Nu vreau sa ma bage profii pe mine la raspuns...Daca stau,stau langa colega-mea (Care se intampla sa aiba numele adimnei :]])...Si cu inca un coleg care se pune langa mine cand n-are cu cine sa stea...Adica...XD...Ma rog...E genul care nu se cearta cu mine...Ceilalti is obsedati si pot spune ca el nu-i asa...Sper =.=...Ma rog...Dci,dupa cum spuneam,obisnuiesc sa stau singura...Si un motiv ar fi acela ca je se chinuie sa invete(Cu gura lu' mama pe mine) si ceilalti copiaza sau ma impung din spate...Chiar ma enerveaza chestia asta...Las sa copieze numai pe cine vreau eu..Oricum...La testu' initial de la istorie comunicam despre al doilea razboi mondial (In ce an a fost) cu colgele :AA:
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Noi 01, 2009 2:16 am

^da asa e cel mai bine.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Noi 01, 2009 3:04 am

pai colegmea de banca :twisted: e cam diabolica stau cu ea de anu trecut... ne intelegem foarte bn chiar daca ea e agitata, da din picioare manaca dulciuri ca sparta, tipa, te pocneste (pe mn nu), copie la orice materie, sopteste la toata lumea, e directa (nu ca aia din fata mea). eu nu sunt deloc asa in afara partii cu copiatul (doar la nevoie) Cool dar ne intelegem bn si asta conteaza
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyDum Noi 01, 2009 3:18 am

Yaay m-am mutat cu alta fata in banca si sunt foarte multumita .
Super Razz .
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMar Noi 03, 2009 3:39 am

Colega mea de banca este fata cea noua!.Ma inteleg bine cu ea.
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyLun Dec 21, 2009 1:56 pm

:lol:
Colega mea de banca este o tipa extra super mega de treaba , avem aceleasi preferinte in materie cu orice , uram aceleasi persoane si ne plac aceleasi persoana , cand se enerveaza cotonogeste pe cine ii iese in cale [inafara de mine ], o cheama Bianka dar eu ii zic Choko , de anul trecut stau cu ea , si inainte nu era asa era o tocilara normala , cand m-am mutat cu ea :lol: . In fata noastra stau doua fete [noi stam in a 3 a banca de pe randul din mijloc ] si la ora de istorie sau la mai toate orele vorbim si ele sunt tocilare si se intorc la noi si striga :lol: . La ora de istorie [cu diri ] nu ne invatam si ne suflam una la alta , eu sunt buna la biologie ea la matematica , la teste copiem una de la alta :AA: .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyLun Dec 21, 2009 10:42 pm

A little story : Dupa ce m-am mutat de langa fata cea enervanta : Ioana stateam cu alta fata enervanta Andrada . Ea a vrut sa se mute cu Ioana si Bye !
Acum stau singura dar este mai fain adik ghiozdanul mi-l pun pe un scaun , eu stau pe altul . Oricum Ioana si Andrada sunt 0 barat la matematica :) . Asa le-a zis profa . Hihi lui Ioana ii iese media 4 la matematica si lui Andrada 5 .
Daca vrea sa stea cineva cu minte langa mine bine , dar daca nu vrea nimeni o sa raman asa .
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMar Dec 22, 2009 5:56 am

Oana tu nu vorbesti in ora ? sau nimic de genu` ?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMier Ian 06, 2010 7:46 am

colega me de banca o cheama Corina eu ii zic coco ,copiem una de la alta in orice imprejurare, ne ajutam in orice ar fi si rad cu ea chiar si la ore la care se poate. Numa ca atunci cand suntem si noi atente baietii din fata noastra nu ne dau pace mai ales mie
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyVin Oct 15, 2010 12:16 am

pe colega mea de banca o cheama Andreea....a venit noua in clasa a VI-a si ma inteleg foarte bine cu ea..
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyVin Oct 15, 2010 2:22 am

Iar stau in banca cu Coco. In clasa a9a am stat aproape un semestru in aceeasi banca, iar dupa aceea m-a mutat si am stat cu Ioana, apoi cu Serban, apoi cu Cosmin. Imi place cu coco in banca numa ca ma enerveaza ca ma tot musca sau ma pitiga, si acuma am o urma de dinti pe mana :lol: eu am muscat-o de obraz. Si la lucrare la istorie a copiat tot din caiet si mi-a zis si mie chiar daca nu eram pe acelasi rand :lol!:

Da luni o zis diriga ca ne muta in banci si stam cate 3 o fata si 2 baietii ca sunt mai multi baieti in clasa. Da domane sa stau cu cine vreau
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptySam Oct 16, 2010 7:16 am

Pai eu nu stau cu o fata in banca.Eu stau cu un baiat.Imi place ca nu ma supara in ore.Fiecare cu treaba lui.Ma intreaba ce-am avut de scris,de invatat.
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMar Oct 19, 2010 7:31 am

nu am coleg sau colega de banca. fiind la liceu la fiecare ora trebuie sa schimbam salile de clasa si nah...depinde cum ajugi sa te asezi in banca si cu cine cazi...intr-un fel e ok...in generala am stat 3 ani in banca cu o fata [prietena mea cea mai buna] si era ok dar acum imi place si asa...parca e mai bine, mai ales la inceput cand nu-ti cunosti colegii asa ajungi sa-i cunosti pe toti si sa te imprietenesti cu toti decat sa te legi de o singura persoana [colegul/colega de banca] daca intelegeti ce vreau sa zic.
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptySam Oct 30, 2010 7:17 am

e foarte de gaşcă, ne înţelegem super bine, poate uneori prea bine că ni se cam spune "ultima bancă, vorbiţi cam mult"
well, vorbim despre orice, desenăm caricaturi, sunăm dif pers, râdem, ne ajutăm la lucrări şi alte chestii legate strict de şcoală.
=D
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMier Noi 03, 2010 3:37 am

Eu nu mai am colega pentru ca doamana diriginta s-a suparat pe noi din cauza unor prosti si ne-a mutat in ordine alfabetica cate unu.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMier Noi 03, 2010 5:51 am

Ce naspa de tine ...
Eu inainte stateam cu Stefania si acum ne-a mutat cum s-a nimerit : fata cu baiat .
Eu stau cu Iulian /:)
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyMier Noi 03, 2010 6:57 am

Stiu! Dar are si parti bune!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyJoi Noi 04, 2010 1:33 am

Acuma stau cu 2 fete in banca, e super si la lucrari ne ajutam, desi nu ne intelegem intodeauna bine, ca mai sunt si certuri
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyJoi Noi 04, 2010 5:28 am

Si noi statea cate 3 in banca. Era mai bine.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyJoi Noi 04, 2010 10:57 am

Dyde , ce parti bune are chestia ca stau cu un baiat ?
Mie mi se pare oribil .
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyVin Noi 05, 2010 1:20 am

Eu ziceam de mine ca sunt si parti bune sa stai singura in spatele clasei.
Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? EmptyVin Noi 19, 2010 9:06 am

e de treaba dar uneori nu o suport Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Colega ta de banca ? Empty
MesajSubiect: Re: Colega ta de banca ?   Colega ta de banca ? Empty

Sus In jos
 
Colega ta de banca ?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente