ღAllgirlsღ
Fuste mini - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Fuste mini - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Fuste mini

In jos 
+15
Dark Angel
Hye Mi ~
MsMouse [:S]
Polluted Soul
Hypnosis
adutza2000
M.O.
Sandy
Lotte
Criss şoseţică !
-MissTsukkii.
Barbie :*
Chocolate gone Mad
Sunshine
Nirvana.
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyDum Oct 04, 2009 10:07 pm

Rezumarea primului mesaj :

Unele fete poarta , eu ce sa zic nu prea . Unele fete poarta si la scoala si ajung in cateva minute pe topul : hahaha . Ce parere avetzi ?
Ati purta fuste mini ?
Sus In jos

AutorMesaj
Hye Mi ~
ßõþöç
ßõþöç
Hye Mi ~


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 33
Location : Tulcea
Bani : 21
Data de inscriere : 23/03/2011

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptySam Mar 26, 2011 7:14 pm

M-am îmbrăcat o dată sau de două ori cu fustă mini şi pot spune că le DETEST. Sunt naşpa xD
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyVin Apr 01, 2011 5:38 pm

Toate fetele se uita dupa tine...maspa.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyLun Ian 30, 2012 8:17 am

Eu nu port si nici nu as purta asa ceva,mie in general nu imi plac fustele dar fustele mini chiar nu le-as purta deloc.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyLun Ian 30, 2012 8:43 am

Sunteti fete, si sunteti inca mici deci nu inteleg de ce nu purtati fuste si rochii. Asa ar trebui in mod normal sa poarte o fata si sa fie draguta nu tot in pantaloni si bascheti
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyJoi Iun 07, 2012 9:11 pm

Fuste mini ar trebui să poarte doar fetele slabe, deoarece lor le stă bine.
Eu nu port pentru că cel mai important: nu îmi stă bine, şi pentru că sunt incomode şi nu îmi plac.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptySam Iun 09, 2012 9:16 pm

Incomode, da.
Eu una sunt ingrozita cand vad pe strada cate o tipa exagerat de plinuta care isi etaleaza pulpoacele. Eu una sunt relativ slaba, dar nu port fustite mini pentru ca stiu ca nu ma prind. Altele nu stiu asta sau nu vor sa intelegea ca o fusta pana la genunchi sau o pereche de pantaloni LUNGI le-ar sta mai bine.
Tot asa e si cu blugii scurti: tot balene vad purtand.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyDum Iun 10, 2012 12:48 am

Este bine să te simţi bine în pielea ta, dar asta cât timp nu afectezi ochii altora. rade cu lacrimi
Sus In jos
Inque~
ßõþöç
ßõþöç
Inque~


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 30
Location : Yaoiland
Bani : 79
Data de inscriere : 11/07/2011

Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 EmptyMar Iul 10, 2012 5:53 am

Eu nu pot purta fuste mini pentru ca nu am picioarele necesare. Si nu-mi plac, ma simt incomod cu ele. Fuste port doar cand merg la plaja si alea sunt pana la genunchi. In rest, da-i cu pantaloni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fuste mini - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuste mini   Fuste mini - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Fuste mini
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Mini miss luna iulie
» Mini girl pentru profil !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente