ღAllgirlsღ
Punct de informatii al blocului 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Punct de informatii al blocului 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Punct de informatii al blocului

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyJoi Oct 15, 2009 3:46 am

Bun venit , aici iti iei un apartament gratis daca esti un user rpg .
La fiecare etaj avem cate 10 apartamente . Numai unul este ocupat acum .
Iati-si si tu garsoniera .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyMier Noi 04, 2009 11:00 am

Sanara veni in oras si dorind sa inchirieze un apartament se uita intr-un ziar la mica publicitate. Gasi o oferta incredibila.
"Inchiriati acum un apartament in Blocul Turn A1 si veti beneficia de o chirie gratuita daca incheiati contract pe minim 4 ani" Costurile vor fi suportate integral de catre primarie, agentiile de publicitate si sponsorii acestei campanii."
Se duse la blocul A1 si vazu un imens zgaraie nori cu 3 scari si pe fiecare scara cate 10 apartamente pe etaj. Blocul avea Parter + 100 de etaje. Facand calculul ii iesi 3030 apartamente.
-Hm, din pacate nu e oras la malul marii.
Se duse la punctul de informare, unde functiona si administratia blocului.
-Buna ziua! Ma numesc Sanara. As vrea sa inchiriez si eu un apartament pe 4 ani. Insa as avea cateva preferinte. Sa fie la ultimul etaj si sa aibe vedere spre padure.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyJoi Noi 05, 2009 5:21 am

- Bine . Uitati cheile i-am zis eu care lucram cateva ore la puncul de informare pt a mai scadea chiria .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyJoi Noi 05, 2009 8:54 am

-Mersi. Ma uit la numarul cheii. Camera 10013. Ceea ce insemna ca eram in scara B la ultimul etaj, camera 3. Acolo camerele erau numerotate de la 10010 la 10020 unde 100 era numarul etajului iar ultimele doua cifre reprezenta numarul camerei. Pe prima scara camerele fiind formate din nr etajului+(1-10) iar cea de-a 3-a scara numerele camerelor fiind nr etajului+(20-30)
Sus In jos
botsy_black
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
botsy_black


Numarul mesajelor : 117
Varsta : 29
Location : undeva'n balkani
Bani : 11
Data de inscriere : 07/11/2009

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyDum Noi 08, 2009 12:32 am

-Buna ziua ! am zis eu sfioasa . Ma numesc Botsy si as vrea o camera la etajul 5...daca se poate o camera cu 2 aparatamente .daca nu este foarte bine si o garsonieram.Ma pot descurca si asa.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyDum Noi 08, 2009 1:13 am

- Da m-am intors eu fericita catre Botsy .
Uitati cheile .
Sus In jos
botsy_black
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
botsy_black


Numarul mesajelor : 117
Varsta : 29
Location : undeva'n balkani
Bani : 11
Data de inscriere : 07/11/2009

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyDum Noi 08, 2009 1:14 am

-Multumesc mult ! I-am zis eu recunoscatoare lui Alice..
Sus In jos
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyMier Iul 28, 2010 2:03 am

Hmm..Vazand agitatia,ma grabesc si eu :
-Ddddoresc si eu un apartament? Se poate? Nu fac mofturi,dar..nu prea doresc o garsoniera..Un apartament cu doua camere?:o3
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyMier Iul 28, 2010 11:19 pm

- Sa vedem , sa vedem ...
Incep sa rasfoiesc un catalog .
- Mai am unul cu 4 camere , unul cu 2 este o anexa a apartamentului meu care este libera , eu am 3 camere .
Sus In jos
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyJoi Iul 29, 2010 4:14 am

cel cu 4 camere :fine:
Sus In jos
Inna
-None
-None
Inna


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28
Bani : 1
Data de inscriere : 31/07/2010

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptySam Iul 31, 2010 11:14 pm

Am vazut anuntul...si am alergat sa mai prind su eu o camera...
-Buna!Nu mai aveti cumva un apartament cu 2 camere??Sau o garsoniera??Si daca se pate sa fie la ultimul etaj:))
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului EmptyDum Aug 01, 2010 11:39 pm

- Hmm , apartamente nu mai avem ...
Off : Mai intai trebuie sa iti faci fisa de personaj .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Punct de informatii al blocului Empty
MesajSubiect: Re: Punct de informatii al blocului   Punct de informatii al blocului Empty

Sus In jos
 
Punct de informatii al blocului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biroul cu informatii : grupuri
» Biruoul cu informatii > limbaj
» Biroul cu informatii : Stuff-ul allgirls
» Biroul cu informatii: Linkuri externe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente