ღAllgirlsღ
Coridoarele scolii - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Coridoarele scolii - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Coridoarele scolii

In jos 
+2
Sunshine
Nirvana.
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptyJoi Oct 15, 2009 3:50 am

Rezumarea primului mesaj :

O vad numai pe femeia de servici pe aici . Spala pe jos . Sa fie curat . O intreb daca a facut curat si prin baie ( ieri nu era prea curat ) . Mi-a raspuns ca a facut curatenie . Totul e bine pe hol . Sper sa nu se loveasca nimeni in pauze .
Sus In jos

AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptySam Dec 05, 2009 9:38 am

Pandesc o clipa de neatentie a femeii de servici si fac din nou vraja cu apa. Apoi imi incerc talentul de ventriloc:
-Eu sunt monstrul nascut din obsesie. Prin obsesia ta de curatenie mai adus la viata.
Apoi monstrul de apa deveni atat de mare si cu un corp foarte gros si se repezi asupra femii de serviti inghitind-o si tinand-o captiva in corpul lui de apa. Corpul monstrului era protejat de un camp de energie magica, femeia de servici neputand sa iasa. Insa chiar daca se afla in apa, eu facusem o magie sa poata respira sub apa.
-Va fi prizoniera pana se va invata minte sa nu mai ude atat holurile.
Holul devenea la fel de uscat ca inainte, pe masura ce monstru crestea si crestea din nou. Insa monstrul crescuse atat de mult incat reusi sa imi invinga puterea magica si sa imi scape de sub control fugind afara din scoala.
-Ups se pare ca am ingrosat gluma. Mi-a scapat monstrul de sub control. Va cauta sa inghita si sa tina prizonieri in corpul sau toti oamenii obsedati de curatenie din oras. Ce ne facem? Exista o cale sa il oprim dar nu am puterea necesara. Doar matusile mele il pot opri insa nu stiu unde se afla si pot sa le contactez abia la prima luna noua care e peste 9 zile. Nici nu va inchipuiti cate dezastre poate provoca monstrul in timpul de 9 zile. insa pot face doar ceva. Sa gasesc monstrul si sa ii transform compozitia corpului incat victimele sale sa poata respira inauntrul lui. E singurul lucru pe care il pot face. Pe langa oameni obsedati de curatenie va absorbi lacuri si rauri iar daca devine puternic va incerca sa absoarba toata apa de pe Pamant si sa devina urias si in cele din urma cand nu va mai avea hrana se va folosi de el insusi sa mature tot Pamantul varsand apele si apoi incercand sa renasca ca o pasare phoenix intr-un ciclu nesfarsit. Va fi o mare apocalipsa daca nu va fi oprit la timp.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptySam Dec 05, 2009 9:48 pm

-Daca ne dai si noua puteri te-am putea ajuta . Nu exista nici un curs de magie .
Si ... haide ca nu este o boboroata asa de mare ca nu stiu oamenii de unde au venit ...
Imi deschid telefonul si dau pe optiunea tv . Oamenii erau infricosati de : WaterMonster ( asa il numeau ) .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptySam Dec 05, 2009 10:40 pm

-As vrea eu sa va dau si voua puteri dar puterile mele nu au ajuns inca la nivelul necesar. Sunt 2 posibilitati daca as incerca: ori nu se va intampla nimic, ori as depune un efort prea mare si toata energia mea vitala s-ar consuma si as muri. Va voi da puteri cu orice risc asta doar daca va deveni o situatie de reala urgenta. Insa sora mea Katrina fiind cu 4 ani mai mare ca mine, ia a atins nivelul necesar si va poate da din puterile ei fara nici o problema. Mi-a trecut prin cap sa il inghet insa afara e ditamai vara torida, s-ar topi gheata in maxim 1 ora mi-as epuiza energia degeaba.
Apoi o sun pe Katrina si ii spun:
-Katrina, am o problema, mi-a scapat o vraja de sub control.
-Mda, grozava treaba ai mai facut si tu. Bine, vin imediat. Spuse Katrina.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Lun Dec 14, 2009 12:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptyLun Dec 07, 2009 7:42 am

- Multumesc am spus eu . Sper ca sora ta sa vine repede .
Imediat femeia s-a apropiat si iar s-a rastit :
- Ce faceti voi acolo . Ce e acela ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 12:08 am

-Ce? cine este femeia? intreb eu pe Alice.
Katrina veni la scoala Alexandria.
-Si unde e acum monstrul?
-Hm, de unde sa stiu eu. Umbla liber prin oras. Spun eu.
Insa tocmai atunci la radio se auzi unde e monstrul. Katrina fugi intracolo, eu urmand-o.
-Va astept si pe voi la Blocul Turn. Spun eu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coridoarele scolii   Coridoarele scolii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Coridoarele scolii
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Baile scolii
» Curtea scolii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Scoala Alexandria-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente