ღAllgirlsღ
Fluturas-pagina de profil. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Fluturas-pagina de profil. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Fluturas-pagina de profil.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyVin Oct 16, 2009 4:47 am

Informatii personale :
Nume :Alina.
email* : pink_butterflys666@yahoo.com
adresa de messenger* :^idem
persoana de contact :
About me , pareri
About me : uhmm...nu ma prea ptrivesc cu nik'ul deaia l.am si pus asa de frumos si roz [si imi plac fluturii sunt printre singurele vietati care ma fascineaza.
Am 14 ani jumate, sunt a VIII sunt din bucuresti. Nu prea le am la descrieri
Parerea mea despre forum: E cute, e roz.
Membrul preferat : nu stiu pe nimeni...
Preferinte : Imi place nutella, imi place cappuccino de dimineata, imi place sa ma uit la rasarit si la apus, imi place sa iubesc, in general iubesc tot ceea ce este mic si colorat.
Other :
imi place tot ce este verde si plin de viata...mai imi place si sa rad din orice lucru prostesc cu colegii stupizi de la mine din clasa.
el mai important imi place sa-mi bat jok de babe proaste si de fete fara viitor...
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca Tot ce poti face este sa fii o persoana iubita. Restul ... depinde de ceilalti.Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie Altora s-ar putea sa nu le pese. Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere Si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi Am invatat ca trebuie sa te desparti de cei dragi cu cuvinte calde S-ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi Am invatat ca poti continua inca mult timp Dupa ce ai spus ca nu mai poti Am invatat ca sunt oameni care te iubesc Dar nu stiu s-o arate Am invatat ca atunci cand sunt suparata am DREPTUL sa fiu suparata Dar nu am dreptul sa fiu si rea Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distanta Iar asta este valabil si pentru iubirea adevarata Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu Nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul Am invatat sa iubesc Ca sa pot sa fiu iubita.


Ultima editare efectuata de catre Fluturas in Lun Noi 30, 2009 1:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyVin Oct 16, 2009 4:59 am

Salut si bun venit pe forum . Ti-am dat o reputatie , succes pe aici !
Ai o pagina de profil foarte frumoasa !
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyLun Noi 02, 2009 2:44 am

Bine ai venit!Sper sa fii cat mai activa si sa te distrezi!
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyLun Noi 02, 2009 9:41 pm

Salut si bun venit pe forum.Sper sa ne intalnim in rpg Wink
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyVin Noi 06, 2009 3:00 am

De mult nu ai mai intrat . Hello ceva activitate ?
Pacat ca aveai destul de multe mesaje .
Sus In jos
Bittersweet
ßõþöç
ßõþöç
Bittersweet


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Bani : 25
Data de inscriere : 16/10/2009

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyDum Noi 22, 2009 1:11 am

PEy nu pot intra des...ca e scoala.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. EmptyDum Noi 22, 2009 1:18 am

Stiu ca este scoala , eu si pe timp de teza am intrat .
Si martea imi vine teza la matematica Sad( .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fluturas-pagina de profil. Empty
MesajSubiect: Re: Fluturas-pagina de profil.   Fluturas-pagina de profil. Empty

Sus In jos
 
Fluturas-pagina de profil.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bybuletss-pagina de profil
» Larisa-pagina mea de profil :)
» (Shinumy)Pag mea de profil
» Nou pt profil : browserele
» Prezentare pt profil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente