ღAllgirlsღ
Cinema Sunshine 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cinema Sunshine 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cinema Sunshine

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyLun Oct 26, 2009 5:10 am

M-am asezat pe scaun si mi-am cumparat un suc si niste popcorn . Vreau sa vad filmul .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptySam Noi 07, 2009 9:34 am

Intru in cinematograf. Cumpar pocorn si Coca-cola si intru in sala asezandu-ma pe un loc de la mijloc. Filmul inca nu incepuse insa spectatorii din spatele meu incep sa faca galagie.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyMar Noi 24, 2009 9:46 am

- Salut Sanara ! urlu eu si sper ca Sanara sa se aseze langa mine .
Baietii din spate au inceput sa urle la mine dar so what ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyMar Noi 24, 2009 11:55 am

O vad pe Alice si ma duc vreo trei randuri mai in fata unde era ea si ma asez langa ea.
-Buna Alice.
Spectatorii din spatele meu comentau ca nu puteau vedea filmul din cauza aripilor mele.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyVin Iun 04, 2010 11:16 pm

- Salut Sanara .
Ma intorc catre spectatorii nemultumiti .
Sus In jos
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyMier Iul 28, 2010 10:57 pm

Intru si eu in sala. Vazand harmalaia,m-am pus mai in fata si am privit disputa.Mancam popcorn la greu.Incepe filmul.Toata lumea se calmeaza inafara de cineva care tot misca aripile sanarei,pentru ca nu vede.Ma uit la ecranul maaare,curioasa de ce se va intampla cu Kyle,personaju principal:d
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyJoi Iul 29, 2010 12:36 am

Priveam nepasatoare, ecranul. Nu ma deranja catusi de putin ce facea cel din spatele meu. Insa deodata se auzi un stranutat. Chiar el stranutase si un mic nor de praf verzui pluti in aer. Acesta se risipi pe persoanele din jur. Celor atinsi de praful magic, pielea li se colora in verde.
Sus In jos
Undercover Lover
ßõþöç
ßõþöç
Undercover Lover


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Location : Amsterdam,Nederland
Bani : 38
Data de inscriere : 27/07/2010

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyJoi Iul 29, 2010 4:21 am

Am vazut faza din gresala *iarasi* ,si rad discret. Ma gandeam ca era mai bine daca ma puneam langa Sanara, pentru ca asa o sa am cu cine sa susotesc.Filmul nu mi se parea prea interesant.Ma ridic si fac zarva printre spectatori.
-Scuze,scuze,off,trec repedeee! Nununu nu va ridicati,pot sa treec!Scuze,scuze! Vina meaaa!Auch..! Aia e mana mea.Auch . Scuzee!
*ajung intr-un final la Sanara*
-Bunaaa. Sa stii ca mi-a placut chestia cu praful verde, trebuie sa ma inveti si pe mine! *nu imi dau seama ca vorbesc cu voce tare si ma trezesc cu alte injuraturi* Oh scuze!
Tac si ma pun langa Sanara,linistita.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine EmptyJoi Iul 29, 2010 5:17 am

-Salut! Si of, chiar crezi ca vroiam sa se intample asta? Asta nu ar fi trebuit sa se intaple. A fost ceva involuntar. Macar acum stiu ca exista si alergia la praful de zana. Praful de zana este un praf magic care sta pe aripile noastre. Exact cum si fluturii au n praf pe aripi asa avem si noi zanele. In mod obisnuit acest praf ne d puterea de a zbura. Fara el aripile noastre nu ar fi de nici un folos. Insa noi am descoperit ca acest praf oate avea si proprietati magice. poate fi folosit in diverse potiuni pentru tratarea unor boli sau in potiuni caructus adica poiuni de transformare. Iar daca se presara asa am nesam pe cineva, oate fi utilizat la farse. Poate schimba culoarea pielii persoanei sau poate avea si alte efecte adverse.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cinema Sunshine Empty
MesajSubiect: Re: Cinema Sunshine   Cinema Sunshine Empty

Sus In jos
 
Cinema Sunshine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In autobuz spre cinema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sunshine - oras-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente