ღAllgirlsღ
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Fisa Personajelor - completati inainte de a posta

In jos 
+52
alexcrazygirl
Lethal
Vanilla Joy
Faye
Innayy
Ari-chan
Inque~
Bloodly-Chan
Chocoo ♥♥
Kim
Criss şoseţică !
Dexy
Heiwa
Catherine
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Laurika
Dark Angel
02gold23
Nyappy-chan
Andr33a
AkaDeutza
:::Ana Banana♫☺
7puiu10
Lotte
toxic_girl
Undercover Lover
°•°•Diaconu......°•°•
georgika14
Annie
Adelina
bebelusha16
M.O.
music.monkey
Number C.
Invisible Butterfly :D
beauty&rich
Barbie :*
Haruki
Will_Cherry
skittles.
Mars.
© schnitzel bă
Lady_Lala
Sunshine
Asyutza
Lola^^
Devy
botsy_black
Chocolate gone Mad
-MissTsukkii.
Sanara
Nirvana.
56 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptySam Oct 31, 2009 2:53 am

Numele personajului:
Prenumele:
Varsta:
Genul:
Familia/Rudele:
Descrierea morala:
Scurt istoric:
Poza/Imaginea:

Postul meu :
Numele personajului:Kmart
Prenumele:Alice
Varsta:17
Genul:feminin
Familia/Rudele: o sora
Descrierea morala: simpatica , prietenoasa , inteligenta
Scurt istoric: aflati voi
Poza/Imaginea: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Untitled


Ultima editare efectuata de catre Poison in Dum Ian 03, 2010 12:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Noi 04, 2009 8:54 am

Numele personajului: Sharma
Prenumele: Sanara
Varsta: 23
Puteri: Puteri: puterea de a controla cele 4 elemente, puterea de a ingheta si fierbe orice obiect, puterea de a face obiectele sa explodeze, puterea de a crea furtuni, puterea de a crea marele dragon unindu-si puterile, si orice tip de magie, micsorare (care nu prea o foloseste decat daca e neaparat nevoie si cateodata si pentru distractia personala), invizibilitate, vedere infrarosu, vedere raze x, super-auz (poate auzi orice se dscuta pe 12 benzi de frecventa diferite, desigur acestea cuprinzand o gama larga de frecvente radio si poate localiza de unde vine respectiva discutie), telekinezie, telepatie (dar nu si-o foloseste prea des).
Viteza de zbor pana la Match 7.
Sensibilitati: Cu toate ca are o multime de puteri nu poate: nu poate controla norocul nici al ei nici a altei persoane, nu este atotstiutoare, nu poate preveni sau opri calamitatile si dezstrele naturale din timp, ci le poate limita efectele salvand oameni in timp ce acestea se produc, nu poate schimba soarta nimanui, nu isi poate schimba infatisarea devenind alta persoana, si multe altele.
Rezistenta si puncte slabe: Nu poate fi ucisa prin otravire cu otravuri obisnuite, ranire cu arme letale sau strivita cu obiecte grele, dar poate fi ucisa cu vraji, radiatii in cantitati uriase, arme laser ultra-performante de productie extraterestra (recomandabil pentru dusmani, de pe Utopia, propria ei planeta), potiuni magice letale si un amestec de Kriptonita (metal rar) si Ekaradon (gaz rar).
Nu poate sa desfaca vrajile aruncate asupra ei de catre altcineva. Doar daca s-a autovrajit isi poate desface vrajile.
Fara bratara si colierul ei isi pierde puterea magica, devenind o fata obisnuita.
Genul: fata, zana.
Familia/Rudele: sora ei Katrina si cele doua matusi Josephine si Selene.
Descrierea morala: Este o fire sociabila, optimista, este vesela tot timpul, este o fata inteligenta, inovatoare, in situatii limita stie sa improvizeze, si poate specula orice ocazie cat de mica pentru a iesi din impas.
Scurt istoric: Sanara este o zana ce s-a nascut si a copilarit pe Planeta Utopia. Familia ei a fost ucisa de un vrajitor pe cand ea era inca mica (avea doar 1 an), singurele supravietuitoare fiind ea, cele 2 matusi si una dintre cele 3 surori.
Pe cand Sanara avea 20 de ani, o invazie a trolilor, le forteaza pe cele 4 zane sa isi paraseasca planeta si isi vor gasi adapost pe Terra.
Poza/Imaginea:
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Zanapadurii-4


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Vin Noi 06, 2009 8:34 am, editata de 2 ori
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Noi 05, 2009 1:40 am

Numele personajului:Kuchiki
Prenumele:Rukia
Varsta:17
Genul:feminin
Familia/Rudele:-
Descrierea morala:enervanta,draguta si amabila
Scurt istoric:sincer mie lene sa scriu
Poza/Imaginea:av.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyVin Noi 06, 2009 8:36 am

... pai mam gandit sa imi fac si eu un personaj dar am nevoie de un nume si nu am nicio idee akma asa ca pls niste idei
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyVin Noi 06, 2009 9:05 am

Uite personajul meu e inventat de mine din propriile mele ficuri. Tu ai scris vreodata un fic? Ai un personaj preferat din propriile ficuri? in caz ca nu iti poti alege ca personaj un personaj din filmul preferat caci aici din cate observ nu e strict anime. Daca personajul il ai deja in minte si nu stii ce nume sa ii pui, cauta pe google name generator si cu ajutorul unui astfel de site poti gasi o multime de idei.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyVin Noi 06, 2009 9:38 am

hmmm cum sa explic eu is o persoana foarte nehotarata si ma enerveaza sa aleg mai ales nume si personaje pai toate personajele mele preferate is de gen masculin Razz da ma mai gandesc
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyVin Noi 06, 2009 10:14 am

Ete eu sunt baiat si mi-am ales un personaj fata. Dupa nick nu stiu daca tu esti fata sau baiat da nu te opreste nimeni sa alegi un personaj de celalat gen. Mie cel putin mi s-a parut mai palpitant asa. Mai ales ca pe primul forum cu care am postat cu personajul inventat de miine se permitea RPG la persoana I.
Sus In jos
botsy_black
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
botsy_black


Numarul mesajelor : 117
Varsta : 28
Location : undeva'n balkani
Bani : 11
Data de inscriere : 07/11/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptySam Noi 07, 2009 11:21 pm

Numele personajului: zuzi rade cu lacrimi
Prenumele: Botsy
Varsta: 14
Genul: feminin
Familia/Rudele: sora-alice...
Descrierea morala:buna , sufletista , draguta , amabila , putin incapatzanata Very Happy
Scurt istoric: nu stiu ce sa scriu si mie si lene Very Happy
Poza/Imaginea: avataru'
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Noi 11, 2009 6:51 am

Numele personajului : Clorry
Prenume : Dizzie
Varsta : 13
Genul : Feminin
Familia/rudele : Sora : Izzie ( E defapt Lola^^, isi face si ea personaj cand vine )
Descriere morala : Dragutza, gulmeata, amuzanta, nebunatica
Scurt istoric : Familia ei era una reunita pana cand a ramas numai cu sora sa, Izzie, datorita unui grav accident. Ele doua sunt BFF si mereu una pt cealalta.
Imagine : http://socialbutterflies.files.wordpress.com/2009/03/aj-michalka.jpg
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Noi 11, 2009 9:00 am

Nume:Clorry
Prenume:Izzie
Varsta:12
Genul:Feminin
Familie/rude:Sora-Dizzie[E defapt Devy- apropo.Am venit Dizzie:>]
Descrierea morala:Prietenoasa,glumeata,rade mereu,vesela,la fel Dizzie.
Scurt Istoric:Idem Dizzie.[Doamne fereste.]
Poza: http://fc05.deviantart.net/fs30/f/2008/156/3/1/Phoebe_Tonkin_by_CaribaH2O.jpg
Sus In jos
Asyutza
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Asyutza


Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Location : în congelator... mamăăă... câtă îngheţată xD
Bani : 11
Data de inscriere : 22/10/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Noi 11, 2009 9:40 am

Numele personajului: Andersown
Prenumele: Aime Princess
Varsta: 16
Genul: feminin
Familia/Rudele: Tatal ei
Descrierea morala: Prietenoasa, impiedicata, optimista, deschisa, teatrala (sarcastica, nedorind asi arata unori adevarata "ea")
Scurt istoric: Parintii ei au divortat, cand aceasta avea varsta de 8 ani. In scurt timp, aceasta a hotarat a ramane cu tatal sau, mama ei fiind dependenta de alcool, suferind mult din pricina aceasta. Ea inepuse de mica sa imite scenete din filme sau piese de teatru, ajungand astazi a fii o actrita destul de buna, deseori, folosindu'si amintirile pentru a intra in pielea personajelor.
Poza/Imaginea: https://2img.net/h/oi38.tinypic.com/15n3x2o.jpg (avatar xD)
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Noi 19, 2009 5:34 am

Numele personajului: Anderson
Prenumele: Laurette
Varsta: 18 ani
Genul: feminin
Familia/Rudele: o sora
Descrierea morala: Desteapta
Scurt istoric: descoperiti voi
Poza/Imaginea:
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Dalis
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptySam Noi 21, 2009 10:52 am

asa si eu cum sa nu-mi ban nasu da se poate
Numele personajului:Lee
Prenumele:Rose
Varsta:16
Genul:feminin
Familia/Rudele:pai parintii...si un frate mai mare(17 ani) si 2 pisici
Descrierea morala:pff pai ciudata, noncoformista,ambitioasa(chiar incapatanata)... indiferenta aparent, etc etc mii lene
Scurt istoric: pai am treba cu pictura, regia, designul,fotografia si chestiile astea, se intelege foarte bn cu fratele ei si se acopera reciproc, cu parintii se intelege bn cu unele exceptii. fratele ei devine dependent de droguri iar ea pleaca sa studieze in alta parte ca parintii sa ii poata oferi lui toata atentia.. etc etc
Poza/Imaginea:Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 1023050
Sus In jos
Lady_Lala
-None
-None
Lady_Lala


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 27
Bani : 3
Data de inscriere : 03/12/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptySam Dec 05, 2009 5:52 am

Numele personajului:Jackson
Prenumele:Ladyly
Varsta:18
Genul:feminin
Familia/Rudele:mama ei:Lilo ,tatal ei:Alek,sora ei-Liandra
Descrierea morala:Ladyly e prescurtarea de la Ladylylanda.Lily este o persoana f dragutza.Ei ii plac ponei si ar dorii unii.Culoarea ei preferata e mov .
Scurt istoric:Lily s-a nascut in "Feritale" in lumea Vizigotilor.A urmat un liceu de magie si vrea sa devina vrajitor de profesie.Se pricepe sa faca vraji .Ii place sa danseze.
Poza/Imaginea:Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 929642kgkof61yes
va plc personajul?
Sus In jos
© schnitzel bă
-None
-None
© schnitzel bă


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 113
Location : sub pat.
Bani : 19
Data de inscriere : 15/12/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Dec 16, 2009 12:34 am

Numele personajului: Harman
Prenumele: Stephanie[Steph sau Skizo]
Varsta: 16
Genul: feminin
Familia/Rudele: -
Descrierea morala: rebela,incapatanata,ciudata,crazy,rautacioasa.
Scurt istoric: Skizo s-a nascut in Londra.Parintii ei au murit si era crescuta de matusa ei.
Poza/Imaginea:[Lady Sovereign]
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 6a0120a507cf94970b0120a5a4c537970b-800wi Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Lady-sovereign
Sus In jos
-MissTsukkii.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
-MissTsukkii.


Numarul mesajelor : 587
Varsta : 29
Location : în râşniţa de cafea
Bani : 46
Data de inscriere : 27/10/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMier Dec 16, 2009 11:55 am

Unde imi pot schimba si eu numele personajului :) ?
Sus In jos
Mars.
-None
-None
Mars.


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 24
Bani : 13
Data de inscriere : 15/12/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Dec 17, 2009 2:41 am

Numele personajului: Pattinson
Prenumele: Ashley
Varsta: 24 ani
Genul: Feminin
Familia/Rudele: familia ei e in alt oras,ea a venit aici doar pentru a preda.Mama ei a murit intr-un accident de masina . A ramas doar cu tatal,mama vitreg si fratele vitreg.
Descrierea morala: cu capul pe umeri,draguta,inteligenta,uneori copilaroasa,sincera si iubitoare.
Scurt istoric: Dupa ce a absolvit facultatea,ashley a venit aici pentru a preda cursuri de fotografie si de gatit.Are,deasemenea,si pregatire in jurnalism,absovalvand si a doua facultate(le-a facut pe ambele in acelasi timp).A avut un iubit,Mike,pe care l-a parasit ...Si-a dat seama ca nu mergea o relatie la distanta.Sta in chirie.Iubeste mult muzica rock,chiar daca nu pare o rockerita.Ii place libertatea,sa mearga prin cluburi,sa se distreze,dar nu uita ca e,totusi,profesoara.Se considera frumoasa,deoarece e blonda si are ochii verzui,fiind si inalta(1,80).A pozat pentru foarte multe reviste.Considera ca toate femeile sunt frumoase.Se considera o femeie perfecta si vrea sa insufle tuturor femeilor asta.
Poza/Imaginea: [J.Monroe]
1.https://media.photobucket.com/image/J.Monroe/glammodeling/SOSEDUCTIVE.jpg
2.http://deelite.deviantart.com/art/J-Monroe-72209839
3.http://deelite.deviantart.com/art/Dangerous-Blonde-72402152
:)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Dec 17, 2009 2:44 am

Post pentru Miss Tzukki - editezi pur si simplu postul tau . Ca ceilalti sa te recunoasca iti recomand sa iti scrii in semnatura numele nou din RPG .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyDum Dec 20, 2009 8:15 am

Numele personajului:Albarn
Prenumele:Maka
Varsta:16
Genul:feminin
Familia/Rudele:---
Descrierea morala: uneori enervanta, amuzanta, grijulie
Scurt istoric: leneeee >.>
Poza/Imaginea:1. http://www.animeresimleri.com/data/media/226/Maka_Albarn.jpg
2. http://www.animeresimleri.com/img3154.htm
Sus In jos
Will_Cherry
ßõþöç
ßõþöç
Will_Cherry


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 34
Bani : 15
Data de inscriere : 22/12/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyMar Dec 22, 2009 9:27 am

Numele personajului:Willsan
Prenumele:Julie
Genul:feminin
Familia/Rudele:mama ei Lola,tatal ei Wiliam,sora ei Nicole
descrierea morala:buna,responsabila,optimista,uneori sensibila si rareori superficiala
Scurt istoric:mereu este harnica si are grija de sora ei
Poza: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta 2znmukk
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Ian 07, 2010 6:24 am

Numele personajului:Utako
Prenumele:Arishima
Varsta:18 ani
Genul:feminin
Familia/Rudele:---
Descrierea morala:glumeata,draguta,desteapta cateodata rebela
Scurt istoric: aflati voi in Rpg
Poza/Imaginea: https://2img.net/h/i341.photobucket.com/albums/o399/Ayane_Momichi/Black%20Hair%20Anime%20Girls/060130cassie.jpg


Ultima editare efectuata de catre Haruki in Vin Ian 08, 2010 11:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyVin Ian 08, 2010 10:15 am

eu am uitat sa mi-l complectez
numele: Attis
prenumele: Sarah
vastra: 16 ani
genul: feminin
familia,rudele:------
descrierea:mult prea visatoare,mai mereu cu capul in norii,hazlie....
poza http://www.animegalleries.net/albums/userpics/50425/anime%20girl.jpg
Sus In jos
beauty&rich
ßõþöç
ßõþöç
beauty&rich


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 23
Location : Romania
Bani : 15
Data de inscriere : 05/01/2010

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptySam Ian 09, 2010 7:54 am

Numele personajului:Keyla
Prenumele:Keyna
Varsta:17
Genul:feminin
Familia/Rudele:o sora de 1 an
Descrierea morala:simpatica,hotarata
Scurt istoric:emo
Poza/Imaginea:avatarul meu
Sus In jos
Invisible Butterfly :D
ßõþöç
ßõþöç
Invisible Butterfly :D


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 24
Bani : 50
Data de inscriere : 21/01/2010

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Ian 21, 2010 3:56 am

Numele personajului:Moon
Prenumele:Lina
Varsta:19
Gen:feminin
Familia/rudele:-
Descrierea:prietenoasa, uneori rece, calma, draguta, frumoasa.
Scurt istoric: acum 10 ani familia ei a decedat, ea ramanand singura pe lume.Acum 8 ani un vampir pur a muscat-o de gat devenind vampir si ea.
Poza:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Lady Ana in Vin Iul 30, 2010 12:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Number C.
-None
-None
Number C.


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Bani : 10
Data de inscriere : 25/02/2010

Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta EmptyJoi Feb 25, 2010 7:47 am

Numele personajului: Satans, un nume rar întâlnit în mitologia greacă.
Prenumele: Kelsip.
Varsta: Şaisprezece ani, deşi ea pare destul de matură dar şi copilăroasă.
Genul: Female.
Familia/Rudele: N-are.
Descrierea morala: Şexy şi rea.
Scurt istoric: Veţi afla.
Poza/Imaginea:
Clickie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajelor - completati inainte de a posta   Fisa Personajelor - completati inainte de a posta Empty

Sus In jos
 
Fisa Personajelor - completati inainte de a posta
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Albumele Personajelor
» Completati Integrame ?
» Noul disc Nicki Minaj, "scapat" pe Internet inainte de lansarea oficiala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente