ღAllgirlsღ
O noapte in padure 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
O noapte in padure 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 O noapte in padure

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Noi 06, 2009 10:33 pm

Eram cu sora mea Katrina si matusa Selene langa lacul din padure la miez de noapte in noaptea de sanziene, care din intamplare era si cu luna plina. Ne dezbracam toate trei si intram in apa calda a lacului. In timp ce innotam eu incep sa cant: http://www.trilulilu.ro/Motronea1978/2cd4968a2025fb
Semanam foarte mult cu ielele legendare. Chiar si eu ma intrebam daca nu cumva chiar suntem iele sau macar ne tragem dintr-o familie de iele. Pana la urma acestea sunt tot o specie de zane. Citind la biblioteca aflasem ca ielele preferau sa danseze in padure cand este luna plina, sa innoate intr-un lac de padure in noaptea de sanziene, sa dea petreceri intre zane la sfarsitul fiecarei luni in case parasite si fereasca sfantul sa fie deranjate de oameni. Toate acestea ni se potriveau. Nu de putine ori, cand eram prin sate taranii spuneau "iela" si fugeau din calea mea.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Noi 06, 2009 11:10 pm

Alice auzit vocea pura si s-a ascuns intr-un tufis sa vada cine canta cu vocea aceasta frumoasa .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptySam Noi 07, 2009 1:22 am

Sanara iesi din lac asa cum era "in costumul Evei" se ridica in aer, zburand prin padure si inca cantand fara sa isi dea seama trecu fix pe deasupra tufisului unde era ascunsa Alice, oprindu-se intr-un copac din apropiere inca cantand. http://www.esnips.com/doc/d22f178f-44f3-4409-95ff-add92ca89b17/12-Faryl-Smith-The-Way-Old-Friends-Do
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptySam Noi 07, 2009 9:41 am

!!!"cine e asta "a zis Alice in gand si se bagase si mai tare in tufis , indreptandu-si capul in sus ca sa vada cine canta noua melodie .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptySam Noi 07, 2009 9:49 am

Termin melodia si observ ca se misca tufisul.
-Arata-te oricine ai ai fi, altfel arunc vraja de impietrire. Spun eu rastindu-ma, crezand ca e vreun hot care incerca sa isi ascunda prada.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Dec 25, 2009 10:07 am

Ma ascundeam si eu dupa un tufis alaturat, fara sa stie cele doua.Tac, fiindca eram sigura ca pe Alice o intreaba...
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Dec 25, 2009 1:29 pm

Atat timp cat Maka nu misca tufisul nu avveam de unde sa imi dau seama ca e si ea prin jur. Le aud pe matusile mele strigandu-ma.
-Sanara, Sanara, p unde esti?
-Sunt aici! strig eu coborand dintr-un copac.
Aparura si matusile mele.
Insa cum matusile mele puteau simti pe oricine, le scoase din tufisuri pe Alice si Maka.
-A-ti calcat pe un teritoriu stapanit de zane si in plus ne-ati descoperit locul secret. Spuse matusa Josephine.
-Sunteti vinovate de violarea teritoriului zanelor. Noi aplicam de obicei 3 pedepse: impietrire, orbire sau sa va transformam in furnici. Spuse Selene
-Matusa Josephine, matusa Selene, eu zic sa nu le pedepsim. Sunt prietenele mele si oricum nu aveau de unde sti ca acesta este locul nostru secret. spun eu.
-Bine le vom lasa in pace cu 3 conditii:
1. Sa nu dezvaluie nimanui secretul.
2. Sa participe la sarbatoarea noastra de la sfarsitul lunii
3. Sa ne ajute la pregatirea sarbatorii.
-Alice, Maka, dupa cum vedeti zanele nu sunt chiar asa rele cum se spune.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Dec 25, 2009 10:43 pm

- Aaaa...da...sigur.Le respectaaam, le respectaaam.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Dec 25, 2009 10:56 pm

-Atunci haideti cu noi la cabana parasita din mijlocul padurii sa ne ajutati sa o decoram ca maine seara e sfarsit de luna si e Party. Spun eu.
Sus In jos
shik_girl
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
shik_girl


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 26
Location : bucuresti
Bani : 250
Data de inscriere : 19/06/2010

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptySam Iun 19, 2010 7:44 am

Dar eu nu vreau sa merg spuse capsunica deoarece este ft. starnie:)... O noapte in padure 276917
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyJoi Aug 12, 2010 8:35 pm

Eu eram prin trecere si o vad pe Alice:
-Hey Alice,ce faci?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 2:16 am

- Hmm , bine , tu ce cauti la ora asta asa de tarzie in padure ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 2:35 am

-O fi acea cabana stranie, dar ne vom distra de minune si fantomele de acolo sunt prietenoase. Spun eu.
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 5:02 am

-Pai sunt cu familia la un picnic...si m-am ratacit,ce bine ca sunteti voi!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 6:03 am

Zambesc .
- Bine , daca sunt prietenoase , cu siguranta ca vom intra . Dar tu , Sanara le poti controla intr-un fel .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 6:53 am

-Da, asa este. Dar nu folosindu-mi puterile. Spre deosebire de voi eu le pot vedea si auzi tot timpul asa ca ma pot intelege cu ele.
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyVin Aug 13, 2010 9:21 am

-Unde vreti sa intrati?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure EmptyMier Aug 25, 2010 6:22 am

In cabana bantuita din mijlocul padurii. E una in locatiile mele preferate. Eu cu familia mea dam mereu petreceri acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte in padure Empty
MesajSubiect: Re: O noapte in padure   O noapte in padure Empty

Sus In jos
 
O noapte in padure
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O noapte in cimitir
» O plimbare prin padure
» Sub cerul liber in padure
» Versuri Andre Noapte de vis

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Padure-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente