ღAllgirlsღ
In casa bantuita - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
In casa bantuita - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 In casa bantuita

In jos 
+5
oana317
Sanara
skittles.
Barbie :*
Nirvana.
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyJoi Dec 24, 2009 2:12 am

Rezumarea primului mesaj :

Am deschis usa incet . In camera erau mai multe lumanari , era un aer inchis . Mi-era foarte cald . Simteam ca ma sufoc .


Ultima editare efectuata de catre Oany in Vin Dec 25, 2009 7:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
oana317
-None
-None
oana317


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 23
Bani : 1
Data de inscriere : 09/03/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMar Mar 09, 2010 8:03 am

sunt noua pe site.

Editat de Poison : Ai postat un mesaj intr-un loc nepotrivit . Ai putea deschide un subiect in Welcome oricum Bun Venit !
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMar Mar 09, 2010 8:09 am

off:da dar nu trebuie sa scrii la rpg despre asta

Editat de Poison : Nu scrie un mesaj off fara on . Multumesc .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMar Mar 09, 2010 9:40 am

- Bine , vom continua spun eu oftand .
Sus In jos
adutzabombonik
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutzabombonik


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 25
Location : constanta
Bani : 122
Data de inscriere : 15/07/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyJoi Iul 15, 2010 8:41 am

Am venit si eu...ce inficosator...nu as vrea sa sar acolo dar mai bine decat sa raman singura,se pare ca am vazut ceva miscandu-se....Mie mi-e cam frica Smiley5
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:50 pm

De dupa colt sar eu si le speri pe fete Smiley13 ..apoi rad in hohote rade cu lacrimi rade cu lacrimi
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyVin Aug 13, 2010 2:50 am

-Bine a-ti venit in aceasta dimensiune dar trebuie sa va avertizez ca in aceasta lume u aveti voie sa mancati sau sa beti nimic din ce vedeti aici si chiar daca o zana v-ar oferi ceva. Si cum sunt zana nu am cum sa va ajut. Sper ca aveti la voi macar o sticla de apa. Daca mancati sau beti e aici veti ramane pe veci blocate aici.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Sam Aug 14, 2010 7:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyVin Aug 13, 2010 6:03 am

- Hmm , stai sa vad .
Ma scotocesc prin " geanta minune " , asa cum ii spun si cat , si tot caut . Vreau sa ma dau batuta , dar imediat mai gasesc o sticla de un litru cu Coca-Cola .
- Aici erai ... spun eu ca pentru sine .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptySam Aug 14, 2010 7:27 am

-E bun si atat, numai ca va trebui sa o impartiti intre voi. Eu sunt zana asa ca pe mine nu ma afecteaza dimensiunea asta. Sau poate ca da intr-un anumit fel, adica apa din anumite rauri e otravitoare pentru mine.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptySam Aug 14, 2010 10:21 am

- Vom imparti frateste , nu este nici o problema .
Ii zambesc zanei .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptySam Aug 14, 2010 11:25 am

Zambesc si eu.
-Deci acum ce doriti sa vizitati? Sunt multe locuri. Cel mai frumos loc pe care vi-l recomand este Fairytopia. Acum insa ne aflam pe Campia Fermecatoare, un loc din apropierea gradinii Eden.
Fairytopia este un taram minunat. Cele mai importante obiective fiind: Cele 4 paduri: de bronz, argint, aur si diamant, cele 2 rauri: raul vietii cu apa vie si raul mortii cu apa moarta, Muntii Cessetani cu o altitudine de 7000 metri in cel mai inalt varf, si Golfu Sirenelor care se afla la marginea Fairytopiei unde incepe marea de Smarald. Numai ca pe langa faptul ca putem intalni sirene, este un teritoriu periulos acel golf deoarece traiesc nise monstri Skizides \ care sunt periculosi pentru mine, nu pentru voi. Ei ataca anele. Sunt la fel de periculosi pentru mine, cum sunt leii pentru voi. Sunt periculosi caci chiar daca au dimensiunile si greutatea destul de uriase, totui au puterea de a zbura, si cand incep urmarirea unei prazi, nu renunta usor.
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyDum Sept 12, 2010 2:33 am

Apar si eu.
-Wow,chiar infricosator.
Sus In jos
manuela
-None
-None
manuela


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 13
Data de inscriere : 06/11/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 6:43 am

aaaaa..eu simai infricosata...era ceva acolo sau nu?:))vin si eu da:d Very Happy
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 9:43 am

- Da , e frumoasa Fairytopia , dar ce ar fi sa exploram mai bine aceasta casa , sa ii aflam toate tainele si poate sa " cunoastem " mai multe fantome , nu ?
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyDum Noi 07, 2010 4:42 am

Da sunt de acord,haide!
intrasem intr-o camera cu peretii verzi si luminata de multe lumanari verzi.Acolo era o masa pe care era o foaie veche scris pe ea ,,Pactul cu Diavolul''.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyLun Noi 08, 2010 11:04 am

Ma intorc din nou in acea casa bantuita.
Vad si eu acea foaie.
-Hm , pare a fi un contract. Sa stii ca contrctele sau pactele cu diaolul sunt scrse intotdeauna cu cerneala invizibila si semnate cu sange uman. Se pare ca cineva a facut un pact cu diavolul, mai bine spus cel care locuia in aceasta casa.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Mar Noi 09, 2010 10:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 2:20 am

ciudat,poate dasta a murit si acum bantuie cautand diavolul nu crezi?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 10:23 am

-De murit nu moare nimeni inainte sa soseasca vremea. Cat despre bantuit, daca a act pactl e cam putin probabil sa mai bantuie. Sufletul ce a incheia pactlc diavoul ajunge direct iad si nu mai are cum bantui.
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyMier Noi 10, 2010 6:00 am

Da ai dreptate!spun eu cautand alte lucruri.Pe jos vad o pentagrama.
-Priveste Sanara!
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 EmptyDum Iul 03, 2011 6:42 am

-Oau! O pentagrama magica. Asta a fost casa de vrajitoare. Recunosc aceasta pentagrama. Este o pentagrama capcana. Are ca scop capturarea zanelor. O data ce zana e in interiorul pentagramei, se varsa sare inconjurand pentagrama astfel magia actioneaza imotriva zanei, creand o forta gravitation ala mult prea mare in interiorul pentagramei ceea ce o impiedica pe zana sa zboare, ea ramanand captiva. Se rosteste apoi o vraja in latina, e o incantatie destul de lunga. Pe masura ce vrajitoarea rosteste incantatia, zana se micsoreaza Astel ajunge destul de mica si datorita fortelor din interiorul pentagramei e lipsita de aparare. Devenind mica si lipsita de aparare, vrajitoarea poate pune mana repede pe ea si sa o inchida intr-un borcan.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In casa bantuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In casa bantuita   In casa bantuita - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
In casa bantuita
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Casa bantuita
» The Fame: Monster, Lady Gaga e bantuita de monstri
» Casa din copac
» Casa de discuri de pe Brodway
» Parintii lui Miley Cyrus vand casa familiei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Casa Bantuita-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente