ღAllgirlsღ
Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Dec 25, 2009 5:55 am

Rezumarea primului mesaj :

Am intrat intr-o camera mare , luminata de cateva lumanari in care vad un pian . Clapele acestuia se misca , se aude o melodie frumoasa dar cand ma uit spre acel loc nu vad pe nimeni .


Ultima editare efectuata de catre Oany in Vin Dec 25, 2009 7:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyLun Ian 04, 2010 10:13 am

-Mda e posibil. Si daca e sa fie o comoara pe aici iti dai seama pe cati am putea ajuta? Singurul lucru care ne trebuie e sa le facem sa isi dea seama ca sunt fantome si sa se duca in lumea lor.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyLun Ian 04, 2010 10:51 pm

- Dar daca din greseala ajungem noi in lumea lor ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Ian 05, 2010 5:43 am

-Mda intradevar ar exista o mica sansa sa se intample dar procesul este reversibil pana la un moment dat. Daca cumva ajungem in lumea lor orice s-ar intampla nu ar trebui sa trecem un anumit pod. Si este reversibil doar in cazul in care ajungem in lumea lor cu trup cu tot.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Ian 05, 2010 5:51 am

Cand Sanara a spus "cu tot" fantoma s-a divizat in 2 . O parte pe o cale si alta pe cealalta .
- Pe care sa mergem ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Ian 05, 2010 6:20 am

Eu una nu vreau sa intram in lumea lor. Asta doar daca ne vor obliga in vreun fel. Insa eu cred ca vom scapa de fantome cu ajutorul magiei spun eu si lansez cate o sfera de foc spre cele 2 fantome.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Ian 06, 2010 5:19 am

Fantomele au disparut .
- Ah , am scapat . Ne impartim cumva sau ramanem impreuna ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Ian 06, 2010 5:49 am

Deocamdata ramanem impreuna insa pentru orice eventualitate voi avea nevoie sa aud cel mai mic zgomot spun eu si rostesc o vraja in gand:
Some people are a gem, some people are a rat, to know who's who, give me the ear of a bat
De indata urechile mi se transforma in urechi de liliac.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Ian 12, 2010 8:27 pm

- Auzi ceva prin urechile acelea ? Am auzit ca cu un aparat poti auzi de 10 x mai mult . Am vazut in .. fenomene stranii .
In spate se aude o pocnitura .
- Oare ce o fi ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Ian 13, 2010 12:31 am

-Nu stiu la ce aparat te referi insa cu urechile astea am auzul mai dezvoltat putand receptiona sunete pe o banda de frecvente mult mai larga si deci si de la o distanta mult mai mare. In plus daca ar fi vreo fantoma invizibila pe aici as depista-o imediat, fiindca ecolocatia depiteaza chiar si obiecte si lucruri invizibile. Cat despre pocnitura de adineauri ar fi sunat ca si cum ar fi pocnit mobila asta veche de cel putin un secol.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Ian 13, 2010 6:21 am

Usa de la dulap s-a deschis . In dulap erau mai multe haine de blana .
- Intram sa vedem ce este ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Ian 13, 2010 8:10 am

-Da hai sa intram. Spun eu.
Intru in dulap printre haine si gasesc acolo ceva ciudat. Arata ca un vortex insa in loc sa fie negru si cu o singura margine ca un fel de gaura era ca o spirala de culoaea laptelui si cu o forta de atractie destul de mica raza de actiune fiind doar 50 cm insa atragea doar persoane nu si obeiecte.
-E un vortex multiplu aici. Spun eu.
Un vortex multiplu este un vortex care te poate transporta in alta dimensiune, te poate transporta tot aici dar fie in trecut fie in viitor sau tot aici, insa intr-o lume la nivel de microunivers.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Ian 15, 2010 3:37 am

-Mai bine eu stau aici si va pazesc...spun eu tremurand.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Ian 15, 2010 4:22 am

- Hainde , nu ne poti lasa balta !
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Ian 15, 2010 4:45 am

-Eu cred ca va fi o aventura pe cinste. Sper sa ne teleporteze in viitor. Iar daca ne va teleporta in viitor ai rata o ditamai sansa. Chiar nu te-ar interesa sa iti vezi viitorul? intreb eu.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyLun Ian 18, 2010 10:12 pm

- Te rog , nu poti rata sansa vietii tale ! Spun eu .
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:52 pm

Eu eram pe acolo in alte camere..si le-amauzit pe fete cand au tipat..apoi am vazut o forma starnie de om plutind prin aer.Am tulito cat am putut de repede la fete tipand:
-Aaaahhhh!!!!Fantomee!! Smiley14
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Oct 05, 2010 2:58 am

- Stai !! Nu sunt fantome ! Spun eu .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyMar Oct 05, 2010 5:21 am

Eu ma enervasem , nu stiam ce sa cred : exista fantome sau nu ?
Si am strigat :
- Daca exista fantome sa cada tot varul jos .
Dintr-o data varul a cazut si toate eram pline de praf .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Dec 10, 2010 9:37 pm

Vin si eu...tremurand de spaima.
-Haideti...daca sunteti aici...aaaa..aratati-va!!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptyVin Dec 10, 2010 10:03 pm

Se fac cateva crapaturi in pereti .
- Daca o sa mai continuam asa o sa se darame casa cu tot cu noi ..
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptySam Dec 11, 2010 3:44 am

-Cred ca ai dreptate...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptySam Dec 11, 2010 5:29 am

- Mai " bantuim " si prin cealalta camera ? Eu sincer as fi curioasa sa aflu ce e mai departe .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptySam Dec 11, 2010 8:37 pm

-Mi-ai luat vorbele.Haideti..e interesaant.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptySam Dec 11, 2010 10:27 pm

Deschid incet usa urmatoarei camere si strig :
- E cineva aici ?
O vaza de pe o masa cade .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 EmptySam Dec 11, 2010 10:31 pm

-Infioratoor....Dar...cred ca doar era intr-o stare foarte proasta vaza..nu?
Un alt dulap..si incepe sa scartaie..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )   Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai ) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Boohoohoo ! ( in camera pianului si nu numai )
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Poze JONAS - numai pe Allgirls
» Ocaziile speciale , numai la calendar !!
» Camera lui Alice
» Camera lui Laurette
» Camera de Craciun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Casa Bantuita-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente