ღAllgirlsღ
Unde si cum ati petrecut Pastele 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Unde si cum ati petrecut Pastele 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Unde si cum ati petrecut Pastele

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde si cum ati petrecut Pastele Empty
MesajSubiect: Unde si cum ati petrecut Pastele   Unde si cum ati petrecut Pastele EmptyLun Apr 05, 2010 1:22 am

A fost invierea .
Ati sarbatorit undeva , nu ? Atunci , spuneti-ne unde si cum .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Unde si cum ati petrecut Pastele Empty
MesajSubiect: Re: Unde si cum ati petrecut Pastele   Unde si cum ati petrecut Pastele EmptyLun Apr 05, 2010 2:15 am

am stat acasa de Pasti doar cu bunica ca parinti mei sau dus in Oradea si soramia s-a dus la o matuse
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde si cum ati petrecut Pastele Empty
MesajSubiect: Re: Unde si cum ati petrecut Pastele   Unde si cum ati petrecut Pastele EmptyLun Apr 05, 2010 2:18 am

Eu am stat acasa la bunica mea , unde a venit si matusa din Bucuresti . Am stat la calculator , am mancat pasca si am ciocnit oua .
Anul viitor poate mergem la o pensiune .
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Unde si cum ati petrecut Pastele Empty
MesajSubiect: Re: Unde si cum ati petrecut Pastele   Unde si cum ati petrecut Pastele EmptyLun Apr 05, 2010 5:25 am

Am stat acasa cu parinti mei!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde si cum ati petrecut Pastele Empty
MesajSubiect: Re: Unde si cum ati petrecut Pastele   Unde si cum ati petrecut Pastele Empty

Sus In jos
 
Unde si cum ati petrecut Pastele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum ati petrecut revelionul ( 2012 ) ?
» Pregatiri pentru pastele din 2011
» Unde mergeti in vacanta ?
» Unde vei locui in viitor?
» Unde mergeti in vacanta de paste ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente