ღAllgirlsღ
Unde mergeti in vacanta de paste ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Unde mergeti in vacanta de paste ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Unde mergeti in vacanta de paste ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyDum Mar 22, 2009 11:05 pm

Ma gandeam si eu , unde mergeti in vacanta de paste ? La munte , sau sarbatoriti in casa , impreuna cu familia ?
Acest lucru este o vacanta , ce poate fi adaugata aici cu titlul de : Ce am facut in vacanta de pasti .
Va rugam sa nu va puneti posturile voastre cu vacanta aici , ci sa le puneti intr-un subiect nou .
Aici va spuneti doar parerea despre ideea mea !


Ultima editare efectuata de catre Oana.Allgirls in Sam Mai 23, 2009 11:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Zic ca este o idee buna   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyLun Mar 23, 2009 6:09 am

Este o idee buna si zic ca este una frumoasa ! Imi voi povesti si eu vacanta chiar aici ! Este mult mai fain decat pe alte forumuri !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Multumesc tonykop !   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyLun Apr 06, 2009 8:14 am

Si eu voi incerca sa imi spun vacanta aici , cred ca duminica , deoarece am mai mult timp sa scriu , deci : sper sa iti povestesti si tu vacanta cat mai curand !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyLun Apr 13, 2009 7:56 am

deabia astept sa mi-o povestesc
I love IT ! Imi place ideea foarte mult!
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyMar Apr 14, 2009 9:20 pm

Eu nu prea merg nicaieri in vacanta de paste , dar nici nu ma prea tenteaza acest lucru . Vacanta de paste este o vacanta unde copii pot sta afara cat vor ei Very Happy!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyMar Apr 14, 2009 11:16 pm

pai acasa si acasa si ii destula plictiseala
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyMier Apr 15, 2009 9:23 pm

Da , si eu deabia astept sa vina pastele si sa va dau la fiecare membru cate 50 de puncte ! Oricat de activi ati fi !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? EmptyLun Apr 20, 2009 9:41 pm

vacanta sa terminat dar eu nu merg azi la sc adik jumate de clasa nu merge la sc Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti in vacanta de paste ?   Unde mergeti in vacanta de paste ? Empty

Sus In jos
 
Unde mergeti in vacanta de paste ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unde mergeti in vacanta ?
» Vacanta de Paste
» Unde veti merge de revelion ?
» Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?
» Unde si cum ati petrecut Pastele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente