ღAllgirlsღ
Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMar Ian 26, 2010 8:47 pm

Sa zicem ca in momentul acesta ar veni o stewardeza si te-ar intreba unde vrei sa calatoresti . Tu raspunzi da .
Deci ... unde ai vrea sa calatoresti acum si ce ai vrea sa faci ?
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMar Ian 26, 2010 8:48 pm

in America :lol: mi'ar placea Very Happy
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMar Ian 26, 2010 9:12 pm

Mie mi-ar place sa fac inconjurul lumii. Dar daca e sa aleg o singura tara as spune tot AMERICA :) Ar fi frumos sa zbor spre America cu un avion pe Ruta Bucuresti-Madrid-new York si la intoarcee sa iau un avion pe Ruta: New York, Wahington-Moscova-Bucuresti. Asa sa fie totusi inconjurul lumii rade cu lacrimi
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMar Ian 26, 2010 11:02 pm

Eu as vrea in America , mai bine zis in Los Angeles .
Acolo l-as putea cunoaste poate la un concert pe Nick :X .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMier Ian 27, 2010 9:58 pm

pana pe Marte o ce as vrea sa vad daca exista viata si pe alte planete
in Egipt este tara mea favorita sa vad piramidele si cum se traieste pe acolo
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? EmptyMier Feb 03, 2010 1:51 am

eu vreau in Australia sau in Coreea de Sud Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? 276917
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?   Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ? Empty

Sus In jos
 
Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unde mergeti in vacanta de paste ?
» Unde si cum ati petrecut Pastele
» Unde mergeti in vacanta ?
» Inna ar vrea sa joace in filme
» De unde va cumparati costumul de baie ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente