ღAllgirlsღ
Daca ai fo o Witch ?? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Daca ai fo o Witch ?? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Daca ai fo o Witch ??

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? EmptySam Apr 04, 2009 7:47 am

Daca ai face parte din una dintre fetele Witch , atunci va rog sa va aspuneti o aceasta mica parere despre daca ai fi o Witch , ai fi a sasea , care va fi elementul tau ??
Mai multe , scrie tu !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Scuze ca fac , asta dar te corectez   Daca ai fo o Witch ?? EmptyLun Apr 06, 2009 8:26 am

daca ai FI o witch
daca as fi o witch as vrea sa am toate elementele si sa fiu cea mai cool , cam atat , desi in ultimul timp nu ma prea intereseaza asta !
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? EmptyMier Apr 08, 2009 7:48 am

Eu as fi cea mai buna din toate si o membra dedicata , chiar imi place daca as fi una Witch !!
In plus , la titlu e : Daca ai FI o Witch !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? EmptyMier Apr 15, 2009 7:03 am

Nu mai conteaza totlul , toata chestia este sa fie mesajul bun si sa conteze , asta este chestia !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? EmptySam Apr 25, 2009 10:16 pm

Daca as fi o witch nu as face mai nimic special , doar as fi obisnuita , ce sa fac altceva ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? EmptyDum Mai 24, 2009 12:41 am

Subiect inchis .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca ai fo o Witch ?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fo o Witch ??   Daca ai fo o Witch ?? Empty

Sus In jos
 
Daca ai fo o Witch ??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Witch , prezentare
» Forumurile witch
» Care este preferata voastra ? Subiect inchis
» Pareri despre witch
» Daca ai fi o Winx?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente