ღAllgirlsღ
Daca ai fi o Winx? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Daca ai fi o Winx? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Daca ai fi o Winx?

In jos 
+2
ankutza pisicutza
Sanara
6 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyMier Noi 11, 2009 11:30 am

Am observat ca s-a postat aici un subiect numit "daca ai fi o witch" Eu in schimb sunt fan Winx. Daca acel subiect s-a inchis desi Oana l-a inchis doar din vorba si nu a fost nevoie sa il si blocheze, se vede ca avem membri destul de ascultatori, m-am gandit sa lansez intrebarea: daca a-ti fi fost a 7-a Winx? care ar fi fost puterile voastre? Nu se admite raspunsul toate puterile celorlalte. Ci se admit oricat de multe puteri doriti, cu conditia sa fie originale adica gandite de voi insiva. Si da se poate macar cateva din puterile celorlalte.

Personajul meu s-a vrut a fi intr-un fic a 7-a Winx dar pentru acel fic am ramas fara imaginatie. O sa vin cu o mica propunere in sectiunea Fan-Fiction
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 1:07 am

Draga Sanara,
Faci greseli gramaticale.... te lauzi ca ai terminat o facultate deci.... in mod normal nu ar trebui sa le faci: "daca a-ti fi fost" - se scrie corect "ati" .
Oare fic-urile tale ultra lungi sunt cumva copiate? Acolo nu am sesizat sa faci greseli gramaticale .
Te rog sa nu mi-o iei in nume de rau , dar mi-ar place ca pe acest forum sa nu vad astfel de greseli. Mi-ar place ca toti membrii sa taxeze astfel de greseli.
Numai din greseli se invata.......
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 3:17 am

Ficurile nu sunt copiate. Sunt ale mele. Personal cand scriu ficuri nu ma grabesc. Pe forum cam scriu grabit cateodata.
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:07 am

dam teza la romana sau comentam pe un forum?? cand scrii repede si pe calculator se intampla.... eu spre ex nu scriu aproape niciodata cu cratima pt ca mi-e prea ca sa pun cratima
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:22 am

De acord cu tine.
Dar daca am hotarat sa folosim cratima, ar fi bine s-o punem cum trebuie. ( in nici un caz "ati" nu se scrie cu cratima )
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:32 am

ma' ancutzo, eu o spun direct...
Te doare cumva capu mama ?
A facut si ea greseli si gata hai, ficurile ele sunt copiate. Esti penibila :|
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:41 am

Atunci cand faci greseli gramaticale nu e mare problema . Doar nu stai 1 minut ca sa apesi pe o tasta nu ?
Eu as vrea sa pot face ce vreau eu cu apa .
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:45 am

Draga Devy,
Cred ca pe tine te doare capul ( te rog sa articulezi cuvintele cand scrii ).
Penibila esti tu ca nu stii sa vorbesti cuviincios .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:48 am

Ma' ai grija cui ii spui sa isi articuleze cuvintele. Scriu cum vreau eu.
Esti venita din Aniela sau ce ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 4:54 am

Subiectul acesta nu este pentu cearta . In regulile forumului zice sa nu ne certam . Akutza ai 2 puncte scazute la warn , inca un mesaj de acest fel si ban .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 5:09 am

Oana, eu inteleg ca nu vrei cerutri, si imi pare rau ca am incalcat regulile. Dar nu imi place cand cineva se ia de mn si imi zice ce sa fac.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 5:13 am

Nu tu ai incalcat regulile . Ci ankutza care este pe muchie de cutit intre membru normal si ban . Tie chiar ti-am adaugat toate punctele si acum ai complet .
Sus In jos
ankutza pisicutza
ßõþöç
ßõþöç
ankutza pisicutza


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 25
Bani : 13
Data de inscriere : 14/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 5:23 am

Imi pare rau ca te-ai suparat pe mine, Oana.
Am vrut doar sa subliniez faptul ca este important sa scriem corect chiar si pe un forum.
Imi pare rau ca m-ai taxat doar pe mine, tinand cont de faptul ca Devy a fost prima care m-a jignit.
Sa stii ca eu iti apreciez foarte tare forumul. Este un forum deosebit: cu multe subiecte interesante, isi schimba mereu stilul, te surprinde mereu cu ceva nou ( nu ca alte forumuri plictisitoare ). Se vede ca muncesti foarte mult la el asa ca nu ar trebui sa lasi pe unii sa foloseasca cuvinte jignitoare:
"Te doare cumva capu mama ?
A facut si ea greseli si gata hai, ficurile ele sunt copiate. Esti penibila" o citez pe Devy.
Urez mult succes forumului tau.
☀
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 5:25 am

Multumesc dar de acum sa ai grija .
Deci sa trecem la subiectul original Very Happy .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 6:23 am

Mersi ca mi-ai adaugat alea, nu as vrea sa ne mai certam, Oana.
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? EmptyJoi Noi 12, 2009 6:43 am

io as vrea sa fac orice cu focul si pamantul....nush de ce ma atrag amandoua rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca ai fi o Winx? Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi o Winx?   Daca ai fi o Winx? Empty

Sus In jos
 
Daca ai fi o Winx?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Test: Daca erai celebra ...
» Daca ai fo o Witch ??
» Daca ati putea da timpul inapoi
» ce ai face daca ai afla ca cineva te barfeste?
» Nane-Daca aveam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente