ღAllgirlsღ
Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau Empty
MesajSubiect: Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau   Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau EmptyDum Iul 11, 2010 3:31 am

Lady Gaga a marturisit recent intr-un interviu ca obisnuia sa consume droguri in adolescenta, din dorinta de a fi rebela. Cu toate acestea, a renuntat pana la urma la prostul obicei, de teama sa nu piarda respectul tatalui sau.

`Pana acum nu am mai vorbit despre acest lucru, dar cand eram tanara obisnuiam sa consum droguri. Nu am vrut sa dezvalui asta, pentru ca nu am vrut sa mi se urmeze exemplul. Eram o eleva normala care voia sa fie rebela si sa descopere viata. Mai voiam sa le arat parintilor mei ca sunt rebela si nonconformista. La un moment dat, tata a venit la mine si mi-a spus ca daca nu las drogurile, o sa pierd tot in viata. Lucrul acesta m-a socat, iar pentru ca nu voiam sa pierd respectul tatalui meu, am renuntat la stupefiante`, a povestit Lady Gaga.

In pofida comportamentului sau excentric, adesea indecent , pe care il afiseaza in public, diva sustine ca in viata ei privata este o persoana care tine la moralitate:

`Ca artista sunt salbatica si imorala, dar in particular sunt o persoana foarte morala`, a adaugat artista.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau   Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau EmptyDum Iul 11, 2010 3:40 am

Bravo ei ma bucur ca a renuntat la droguri
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau   Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau EmptyDum Iul 11, 2010 3:55 am

Hmm .. totusi e bine ca nu le mai consumi . Unii le folosesc pana mor .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau   Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau Empty

Sus In jos
 
Lady Gaga a lasat drogurile pentru tatal sau
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady Gaga si Iggy Pop canta pentru John Lennon
» <Lady Gaga>
» Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)
» Lady Gaga, o timida incurabila
» Lady Gaga - Alejandro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente