ღAllgirlsღ
De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyMier Iul 28, 2010 11:04 pm

Concurentele din reality show-ul "Burlacul" fac orice pentru a ajunge la inima ravnitului designer Catalin Botezatu. Asa se face ca una dintre ele s-a oprit din mancat si a ajuns in spital.

Roxana Robotin, una dintre participantele concursului "Burlacul" de la Antena 1, s-a gandit ca este cazul sa mai slabeasca putin pentru a fi si mai atragatoare in ochii lui Catalin. Pentru asta, fata s-a infometat pana la epuizare.

Regimul drastic urmat de Roxana, tensiunea din emisiune precum si caldura excesiva din atmosfera i-au adus insa probleme de sanatate fetei. Concurenta a ajuns la spital cu tensiunea marita si palpitatii.

Acum, pentru a ramane in continuare in concurs, Roxana trebuie sa renunte la aceasta strategie de cucerire a lui Bote si sa aleaga alta...mai putin extrema.



Ce nebune sunt fetele astea De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat 489677
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyMier Aug 04, 2010 5:06 am

Ah , da stiu ca s-a si sarutat cu el una .
Stiu , pacat ca am fost in Olanda ca daca nu ma uitam .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyMier Aug 04, 2010 9:19 pm

Cred ca s-a sarutat cu toate fetele din concurs
il ador pe Bote De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat 3864
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyJoi Aug 05, 2010 1:08 am

de ce
mie mi se pare ca e o bitch varianta masculina
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyJoi Aug 05, 2010 7:50 pm

Nu stiu imi place cum arata, si hainele pe care le creaza. Mami nu vrea sa imi cumpere oi rochie semnata Botezatu ca zice ca nu sunt in stare sa am grija de o rochie asa scumpa
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyJoi Aug 05, 2010 9:18 pm

Te-ai uitat la episodul de aseara ... atunci cu marea .'
Aia e botosaneanca ( din orasul meu ) ...
Saraca fata Sad
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyJoi Aug 05, 2010 11:52 pm

Nu ma pot uita la emisiune ca nu am televizor in camera unde dorm acuma
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat Empty
MesajSubiect: Re: De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat   De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat EmptyJoi Aug 05, 2010 11:57 pm

Paaacat .
Daca vrei sa iti povestesc printr-un mesaj sau gasesc video .
Uite aici :