ღAllgirlsღ
Mihai Traistariu a lesinat la mall 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mihai Traistariu a lesinat la mall 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mihai Traistariu a lesinat la mall

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mihai Traistariu a lesinat la mall Empty
MesajSubiect: Mihai Traistariu a lesinat la mall   Mihai Traistariu a lesinat la mall EmptyDum Feb 06, 2011 5:12 am

Mihai Traistariu a ajuns aseara la Urgente, dupa ce a lesinat in parcarea unui mall din Capitala.

Cantaretul a avut si un atac de panica si pune totul pe seama curei de detoxifiere pe care a urmat-o. Intr-o luna, Mihai a slabit sase kilograme.

`M-am dus in parcare sa imi iau masina si mi s-a facut rau. Am lesinat`, a povestit Traistariu, citat de Adevarul.

`Nu stiu ce s-a intamplat cu mine. Recent, am facut un tratament de curatare a organismului, m-am detoxifiat. Probabil nu m-am vitaminizat suficient`, a explicat el.

Imediat dupa ce si-a revenit din lesin, artistul s-a dus la Urgente, unde medicii i-au facut perfuzii, apoi l-au lasat sa plece acasa.
Sus In jos
 
Mihai Traistariu a lesinat la mall
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» De dragul lui Bote, o concurenta a lesinat
» Mall-ul nu mai exista .
» Danuta`s mall

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente