ღAllgirlsღ
Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyDum Aug 15, 2010 11:33 pm

Justin Bieber si Selena Gomez comunica frecvent in ultima vreme, lucru care a reusit sa dea nastere multor speculatii privind relatia celor doi. Prieteni din cercul cantaretului alimenteaza ideea ca cei doi adolescenti se plac.

Potrivit blogului ZackTaylor.ca, Justin si Selena isi dau SMS-uri in fiecare zi, ceea ce inseamna ca o posibila idila nu este exclusa:

`De peste un an, au dezvoltat o prietenie stransa, asa ca pentru noi – cei care il cunoastem in persoana – este evident ca nu se vad reciproc doar ca amici. Nu as fi surprins daca s-ar cupla pe viitor, deoarece momentan nu prea au timp pentru asa ceva. Totusi, isi dau mesaje intr-una aproape zilnic si incearca sa fie unul in preajma celuilalt de fiecare data cand se afla in aceeasi zona`.

La sfarsitul lunii iulie, Selena l-a descris pe Justin ca fiind `fratele ei mai mic` in cadrul emisiunii `Lopez Tonight`.

Pustiul a recunoscut ulterior ca Selena ar fi genul lui de fata, considerand-o `foarte draguta`.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyLun Aug 16, 2010 5:39 am

Am citit undeva ca Justin viseaza la Selena si este sigur ca odata o sa fie casatoriti
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyLun Aug 16, 2010 9:12 am

Justin nu ar trebui sa umble cu fete mai mari .
Se aventureaza prea mult .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyLun Aug 16, 2010 9:26 am

Nu cred ca e prea mic, si eu cunosc un baat de 12 ani si umbla numa cu fete mari
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyVin Aug 27, 2010 6:31 am

Justin e :-& . e copil . si oricum selena nu o sa se uite la el .:)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyVin Aug 27, 2010 9:53 am

Ba da pentru ca si Selena zicea odata de el ca arata bine si in bravo girl scria ca justin Bieber i-a cam furat inima Selenei
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? EmptyVin Aug 27, 2010 10:35 pm

Ehe. nu prea cred .:-j
Sus In jos
Continut sponsorizat





Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?   Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna? Empty

Sus In jos
 
Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Justin Bieber si Selena Gomez, surprinsi tinandu-se de mana (foto
» Rihanna si Justin Bieber impreuna?
» Nick Jonas impreuna cu Selena Gomez ?
» Justin Bieber nu exista
» Justin Bieber si fanele sale - despartiti de politie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente